Hip Hop Kemp 2016 – poznaliśmy pierwszego headlinera 15. edycji festiwalu!

0

Do line-upu wjeżdża jeden z najbardziej rozchwytywanych raperów młodego pokolenia, który idąc konsekwentnie obraną przez siebie drogą, zapracował na szacunek i uznanie zarówno młodszych jak i starszych słuchaczy na całym świecie. Kempowicze doczekali się w ten piątek headlinera, którego domagali się w Hradcu od kilku lat! I nie ma się co dziwić – ogromna charyzma, nienaganna technika i mistrzowskie flow w połączeniu z istnym wulkanem energii to mieszanka wybuchowa, która na koncertach przyprawia o ciary!

Wiążcie więc sznurówki i bądźcie gotowi na totalny odlot pod kempową sceną – przed Wami reprezentujący Cleveland, bezkompromisowy i pewny swego M@@@@@@ @@@ @@@@Y!

Najbardziej uznana impreza hip-hopowa w środkowej Europie powraca po raz piętnasty do czeskiego Hradec Králové. Tegoroczna edycja Hip Hop Kemp wystartuje 18 sierpnia i na trzy dni zamieni teren dawnego lotniska wojskowego w rapową mekkę Starego Kontynentu. Największe ksywy line-upu odsłonione zostaną przed festiwalem, tymczasem można wziąć udział w kempowej grze i zgadnąć, kto zza Oceanu pojawi się na hradeckiej scenie – zaszyfrowane nazwy i foty znajdziecie w newsach otagowanych Hip Hop Kemp 2016 (kliknij)

Tradycyjnie nie zabraknie także polskiej reprezentacji, której w tym roku przewodzą Tede & DJ Buhh, Wuzet, Kękę x Paluch, Oxon/Revo oraz Małpa.

Trzydniowe karnety oraz bilety VIP, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia), znajdziecie w polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/hhk

Ruszyła także rekrutacja do Polish Street Teamu 2016! Każdego roku przed Kempem szeregi PST zasilają nowi Ambasadorzy festiwalu, hiphopowi zajawkowicze i kempowi aktywiści, którzy wspierają promocję najgrubszego sierpniowego melanżu i szerzą wieści o HHK wśród lokalnych społeczności. Zadanie mają jedno – krzewić kempową nowinę w swoim mieście, gdzie i jak tylko się da. Jeśli i Ty chcesz przyczynić się do promowania kultury hiphopowej, wysokiej jakości muzyki oraz zabawy w pozytywnej atmosferze, które stanowią esencję festiwalu Hip Hop Kemp, zdobyć doświadczenie w branży promocyjnej, a także trzydniowy karnet na 15. edycję Festiwalu z Atmosferą – dołącz do elitarnej ekipy PST!

WYPEŁNIJ FORMULARZ:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments