Nowy klip Gangu Albanii. “Ciężki Gnój” od dziś w sklepach

0

Gang Albanii udostępnia kolejny klip.

Tym razem czas na numer “Tiri tiri”, do którego video powstało podczas pierwszego koncertu Gangu w pełnym składzie. Za realizację video odpowiedzialna jest ekipa Mania Studio.

Od dziś album dostępny jest we wszystkich sklepach muzycznych. Na preorder.pl dostępne są ostatnie egzemplarze wersji DELUXE 2CD.

Wiele można by napisać o Gangu Albanii, jednak wizję tego, co przyszykował na ten rok szalony zespół w składzie Popek, Borixon, Alibaba, najlepiej oddają ich własne słowa:

„Szemrane towarzystwo, drogie imprezy, luksusowe kurewki. Zamiast śniegu pada kokaina, a zamiast deszczu z nieba leje się najdroższa whisky. Taką wizję świata proponuje nam Gang Albanii, trzech wywrotowców, narkomanów i alkoholików w jednym, czyli Popek, Borixon i Alibaba. Albańscy królowie wracają, a ich nowy album to typowy film sensacyjny. Po tym albumie nie usłyszysz niczego ambitnego, ale jeśli też byłeś lub jesteś królem życia, to poczujesz się jak młody bóg, który kupuje Mercedesa za gotówkę z reklamówki Tesco, a przez weekend przepierdala w 5-ięcio gwiazdkowym hotelu tyle siana, ile przez całe życie nie zarobi typowa kobieta pracująca na kasie w Biedrze. Poczuj się jak król i zatańcz z nami, albo spierdalaj, bo najwyraźniej nie jedziemy na jednym wózku, Ty pseudo ambitna, smutna cipo. Album „ Ciężki Gnój” już niebawem u Ciebie na odsłuchu”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments