Polish Hip Hop TV Festival Płock 2016 – zapowiedź

0

Do rozpoczęcia Polish Hip-Hop TV Festival 2016 pozostało już tylko 118 dni. To jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych.

„Jak już pewnie zauważyliście tegoroczny festiwal zmienia swoją nazwę. Dodaliśmy skrót „TV” w związku z zawarciem czteroletniej umowy z Grupą ZPR Media S.A., która jest właścicielem m.in. stacji telewizyjnych: Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA. Być może jest to niewielka zmiana w nazwie ale za to ogromny skok w kierunku zwiększenia atrakcyjności festiwalu. Telewizja Hip Hop TV została sponsorem tytularnym imprezy na płockiej plaży i gwarantem jeszcze większej zabawy.” – informują organizatorzy.

Polish Hip Hop TV Festival 2016 odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia i tradycyjnie rozpocznie się czwartkowymi eliminacjami do kultowej już Płockiej Bitwy Freestyle. W piątek i w sobotę przygotujcie się na dawkę najlepszych hiphopowych dźwięków na nadwiślańskich, gorących piaskach. W tym roku line-up festiwalu zapowiada się naprawdę imponująco. Podczas dwóch dni zagrają dla Was między innymi: Ten Typ Mes wraz z live bandem (PL), Snowgoons (DE), Taco Hemingway (PL), Kartky (PL), Sitek/JNR (PL). To dopiero pierwsi ogłoszeni artyści, a przed nami jeszcze wielu znakomitych wykonawców polskiej i zagranicznej sceny hiphopowej.

Kolejna nowość jaką przygotowali w tym roku organizatorzy to niedzielna impreza na statku i jeżeli myślicie, że tego dnia odpoczniecie, to się grubo mylicie. Hiphopowy 8 godzinny rejs po Wiśle to nie lada atrakcja dla najwytrwalszych, najszybszych i do tego nielicznych, a to z powodu ograniczonej liczby miejsc.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje jakie zostały przygotowane dla Was podczas czwartej edycji Polish Hip-Hop TV Festival. Po dalsze informacje odsyłamy do strony www.plhhfestival.pl oraz na fanpage na Facebooku: www.facebook.com/PolishHipHopFestival

Jeżeli szukacie doskonałej zabawy i tak jak my, kochacie wszystko co ma związek z kulturą hiphopową, zapraszamy do Płocka. Startujemy również ze sprzedażą biletów na tegoroczną edycję PLHHF, które są już do nabycia w serwisie biletomat.pl – dodają organizatorzy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments