Przed nami eliminacje do Warsaw Challenge 2016

0

Po raz kolejny utalentowani, polscy tancerze dostaną szansę wzięcia udziału w jednej z największych imprez dla fanów hip-hopu w Europie – Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Breakdance „Warsaw Challenge”. Przed nami eliminacje, które wyłonią uczestników tegorocznej edycji. Zapisy ruszają 11 kwietnia.

Warsaw Challenge to największa w Polsce i jednocześnie jedna z największych w Europie imprez breakdanceowych, promujących kulturę hip-hopową. Tegoroczna edycja tego wydarzenia, odbędzie się w majowy weekend, 7-8 maja, przed Pałacem Kultury i Nauki. Przez dwa dni obok popisów tanecznych na najwyższym poziomie, będzie mona posłuchać występów muzycznych gwiazd.

Poznaliśmy już polskie ekipy, które wystąpią na Warsaw Challenge 2016, będą to m.in. Quebonafide, Łona wraz z zespołem The Pimps, Grubson, Rasmentalism, Wzgórze Ya-pa 3 + Numer Raz czy Otsochodzi.

Organizatorem Warsaw Challenge jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Dołącz do Warsaw Challenge 2016
Najważniejszym elementem Warsaw Challenge od samego początku są zawody dla tancerzy breakdance. Także w tym roku najlepsze ekipy b-boyów z Polski powalczą o przejście do bitwy finałowej, w której mierzą się z międzynarodowymi gwiazdami tańca.

Warszawa zaprasza wszystkich chętnych tancerzy do zaprezentowania swoich umiejętności podczas oficjalnej selekcji do tegorocznej edycji Warsaw Challenge. Eliminacje odbędą się w piątek, 6 maja, w sali widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty przy ul. Radomskiej 13/21. Ocena umiejętności tancerzy, przed breakdanceowymi autorytetami odbywać się będzie w godz. 17.00-22.00.

Zainteresowane ekipy mogę zgłaszać swoje uczestnictwo od 11 kwietnia do 2 maja br. za pośrednictwem strony www.WarsawChallenge.com. Wystarczy pobrać i wypełnić Kartę Zgłoszeniową, a następnie wysłać ją na adres warsawchallenge@um.warszawa.pl.

Warsaw Challenge, czyli pokazy breakdance na najwyższym poziomie
Zasady mistrzostw Warsaw Challenge są bardzo proste. Drużyny rywalizują ze sobą w bitwach breakdanceowych w systemie pucharowym – lepsza przechodzi, przegrana odpada. W ten sposób jury wybierze najlepszą drużynę z Polski, która w wielkim finale zmierzy się z najlepszymi b-boyami z całego świata (Great8), zaproszonymi przez Miasto Stołeczne Warszawę. A jest o co walczyć! W niedzielnej finałowej bitwie wystąpią tak utytułowane ekipy, jak amerykański skład Rock Force, Illusion Of Exist z Rosji, TOP9 & Squadron reprezentujące USA i Rosję, Soul Maverics z Wielkij Brytanii, Team Shmetta z Belgii oraz koreański Jinjo. Great8 uzupełnią także zwycięzcy ukraińskich eliminacji Warsaw Challenge 2016 – Eastside Bboys&Ruffneck.

Na zwycięzcę finałowej bitwy czeka nagroda w wysokości 15 tysięcy złotych, ufundowana przez Miasto Stołeczne Warszawę.

Regulamin zawodów Warsaw Challenge 2016 znajduje się na stronie www.WarsawChallenge.com.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments