Sztoss „81” – preorder, okładka, tracklista, teledysk

0

W sieci pojawił się nowy klip Sztossa pt. “Wolność”. Jednocześnie artysta uruchomił przedsprzedaż swojego debiutanckiego, legalnego krążka “81”. Album pojawi się we wszystkich dobrych sklepach muzycznych 27 maja.

Klip zrealizowała ekipa Mortvideo. Za produkcję w utworze “Wolność” odpowiada S4k – autor całości muzyki na “81”.

Sztoss to wokalista, który pierwotnie wywodzi się z nurtu reggae i dancehall, przeszedł mocną metamorfozę, wyciągając  ze swoich korzeni to co najlepsze. Nowy album to pierwsze legalne wydawnictwo artysty, zwiastujące mocny powiew świeżości w polskim R&B.

„81” to wiele historii rodem z nocnego życia, opowiedzianych z niespotykaną nigdzie wcześniej lekkością. Artysta zabiera nas do podziemnych klubów, pełnych ciasnych pomieszczeń i jaskrawych świateł, zgrabnie łącząc przy tym przemyślenia i emocje towarzyszące muzykowi i jednocześnie zwykłemu szaremu człowiekowi, który znów w weekend przepuszcza ostatnie pieniądze na melanż. „81” to album od osoby, która żyje w dwóch światach – tym zwykłym i tym muzycznym – a jej serce bije podwójne tempo.

Za wyprodukowanie albumu od strony muzycznej odpowiada jeden człowiek – S4k. Pulsujące brzmienie, mocno inspirowane kanadyjskim OVO Sound, zdaje się jakby od zawsze pasujące do stylu i wokalu Sztossa. Jest on zresztą jednym z niewielu polskich wokalistów, który tak śmiało eksploruje wszelkie nowoczesne trendy i z niesamowitą łatwością przenosi je na rodzimy grunt, dzięki czemu muzyka na „81” brzmi naturalnie i ma swój jedyny, niepowtarzalny klimat.

Wydawnictwo „81” jest solowym w pełnym tego słowa znaczeniu. Tylko raz ma miejsce gościnny występ w postaci VNMa.

Tracklista:
1.Tacy Sami
2.Nie wiem jak ft. VNM
3.Na 100
4.Bae 81
5.K.T.J
6.Podwójne Tempo
7.Inne Plany 
8. Wolność
+1 K.T.J (Remix)

Album do kupienia na preorder.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments