The Returners „Nowa Stara Szkoła” – making of albumu

0

Premiera albumu 13.05.2016.

„Nowa Stara Szkoła” to pierwszy długogrający autorski projekt grupy The Returners. Powstawanie tego albumu trwało już od dłuższego czasu, stąd też 25 kawałków i blisko 80 minut muzyki zawartej na krążku. Produkcje Returnersów dalej charakteryzują się mocnymi i brudnymi bębnami, trzeszczącymi i dobrze dobranymi samplami, wszechobecnymi skreczami, lecz jest to zdecydowanie nowa jakość i jak mówią Little i Chwiał – bez wątpienia najlepsza płyta w ich dotychczasowym dorobku.

Jak może wskazywać tytuł jest różnorodnie, miesza się ‚nowe’ i ‚stare’ – różne i skrajne tempa, sample nie są w bitach osamotnione. Są edytowane jeszcze bardziej i towarzyszą im dodatkowo wszelakie syntezatory, od wolno sunących bębnów i zaaranżowanych produkcji, przez klasyczne rapowe wygrzewki, na elektronicznych potężnych bitach kończąc.

Na albumie pojawią się: WSRH, donGURALesko, VNM, Flojd, Dwa Sławy, JWP/BC, Gruby Mielzky, Sarius, Małpa, Włodi, Otsochodzi, Białas, Bonson, Quebonafide, Kuba, Ras, Kuba Knap, Młody, Otsochodzi, Proximite, Ortega Cartel, Shellerini, DJ Flip, DJ Kebs, DJ Krug, DJ Tort, Dj B, DJ Who?List, DJ Twister, Falcon1.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments