Tomb: „Odchodzę z SB Maffiji i Stoprocent”. Nowy teledysk

0

Tomb na swoim facebooku poinformował o odejściu z SB Maffiji i Stoprocent.

„Ok, od teraz można mówić, że zacząłem rapować na poważnie. Pisałem niedawno, że chcę wrócić do stanu umysłu z WT2, żeby nagrać WT3 tak jak to powinno być nagrane. Pisałem, że się ogarniam, wstrzymuję od alkoholu i katuję robieniem rapów. Pisałem, że po tym klipie zrobi się dziwnie, ale tak ma być, żeby było dobrze. Pora przejść do konkretów:
1. Odchodzę z Stoprocent
2. Odchodzę z SB Maffiji
3. Zakładam PANTEON i tylko i wyłącznie TU zamierzam się od dziś realizować, niedługo przedstawię resztę ekipy.
Nie, to nie jest prowo. To przemyślana, dorosła i męska decyzja. Jestem facetem, ojcem i chcę być tylko i wyłącznie u siebie, trzymając w rękach całą odpowiedzialność za swój los. Koniec taryfy ulgowej – w obie strony. Od dziś jestem nowym człowiekiem. Na dniach newsy o tym co się będzie dalej działo.
Jeszcze kilka słów co do moich odejść: Hejterzy, nie zacierajcie rączek, nic nie odjebałem, odchodzę z własnej woli z czystym sumieniem. Wiem że wiele osób marzy, by być chociaż w jednej z tych ekip, ale trudno… Wyfruwam z gniazda i nie mam zamiaru płakać Mamo i Tato (Maffijo i Wini), połączyła nas muzyka, a najlepszą zrobię sam. Pozdrawiam wszystkich załogantów SB Maffiji oraz Stoprocent, wszystkim bez wyjątków życzę jak najlepiej. Mixtape SBM powinien wyjść z moim nienaruszonym udziałem, a z Solarem i Białasem już 8 kwietnia 2016 gramy w Koszalinie.”

Z tej okazji Tomb wrzucił nowy klip do numeru „Wreszcie ja?”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments