Ad.M.a w Playboy’u?

0

Czy Ad.M.a zgodziłaby się na rozbieraną sesję w Playboy’u?

Mam tylko cycki, których nie pokazuję, a wszyscy i tak myślą, że je pokazałam – mówi Ad.M.a w rozmowie z wyszlo.com.

W wywiadzie raperka została zapytana m.in. o to, jak radzi sobie w środowisku facetów oraz jaki jest dobry czas, miejsce i argumenty na pokazanie cycków. Przy tym drugim pojawił się temat magazynu dla panów:

Jakby teraz zadzwonili do mnie z Playboya i zaproponowali artystyczną sesję – kozacko, dla mnie to żaden wstyd. O ile to nie jest wulgarne, ale artystyczne. Bardzo podobała mi się sesja Urbańskiej, pierwsza polska sesja nierozbierana. Albo zdjęcia w stylu pin-up, czyli dziewczyny, które są ubrane, niby się schylają, odsłaniają kawałeczek swojego ciała i to ma działać na wyobraźnię mężczyzny. To był szczyt erotyzmu w latach 50. – powiedziała Ad.M.a.

Czytając to, fani raperki pewnie nie mogą się doczekać, kiedy taka sesja będzie miała miejsce. Jednak jak wynika z dalszej części rozmowy – nieprędko. „(…) teraz na pewno bym tego nie zrobiła, powiedzieliby, że dla fejmu. Na swojej pierwszej płycie nawet nie pokazałam twarzy, bo nie chciałam, żeby ludzie powiedzieli, że gram cielesnością. A przecież mogłam zrobić sobie przypałową fotkę i być może więcej ludzi by mnie sprawdziło.” – dodała Ad.M.a.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments