Będzie nowa płyta Firmy? Kali odpowiada

0

Czy jest szansa na pojednanie zwaśnionych raperów?

Kali odszedł z Firmy w 2010 roku. W 2012 roku wywiązał się beef rapera z zespołem, w wyniku którego wyszło kilka dissów. Po jednej stronie Kali po drugiej stronie Popek, Bosski Roman i Tadek. W 2015 roku doszło do pojednania Kaliego z Popkiem. W wyniku tego powstał wspólny numer.

Czy jest także szansa na pogodzenie się z Bosskim i Tadkiem? Idealnym miejscem do tego będzie czerwcowy koncert Popka w Tauron Arenie, gdzie wystąpią także Kali, Bosski i Tadek.

Ze strony Bosskiego już wyszła chęć pojednania, na pytanie od fana, czy będzie sztama z Kalim, Bosski odpowiada: – Z mojej strony czekam na znak już dłuższy czas i dobra wola jest, zobaczymy jak z drugiej flanki.

Czy są zatem szanse na nową płytę Firmy? Emocje szybko studzi Kali, który zobaczył screena z odpowiedzią Bosskiego na pytanie fana. Autor „Krime Story” napisał:

„Hehe dobre. Nawrzucaj komuś pierwszy publicznie a później czekaj na znaki. Już pędzę, tylko rękę umyję. Dobra wola nie wystarczy. Firma nie wróci, zakodujcie sobie to wreszcie. Pozdrawiam”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments