Bob One odbiera Platynę za „Twój ruch” i uciera nosa hejterom

0

W miniony weekend w Częstochowie Bob One otrzymał z rąk Rahima platynę za swój 2. solowy krążek. – Wielkie dzięki tym, którzy słuchają mojej muzyki i wspierają ją w jakiejkolwiek formie. Owszem, zawsze znajdą się tacy, którzy będą płakać, że doliczane są w tej chwili streamingi i wyświetlenia, ale to nie my ustalamy zasady przyznawania tych wyróżnień – komentuje artysta

20 maja podczas częstochowskich juwenaliów Bob One otrzymał wyjątkowy prezent. Najpierw na scenie dołączyli do niego raperzy z Pokahontaz, Fokus i Rahim. Artyści zagrali wspólnie utwór „Przestań”. Zaraz po tym Rahim jako szef MaxFloRec i wydawca „Twojego ruchu” wręczył artyście Platynową Płytę za ten właśnie krążek.

Dziękuję tym, którzy we mnie wierzą, dzięki dla MaxFloRec za możliwość rozwinięcia skrzydeł i przede wszystkim wielkie 5 dla tych, którzy słuchają mojej muzyki i wspierają ją w jakiejkolwiek formie – mówi Bob One.

Przy okazji tego wyróżnienia artysta postanowił skomentować ostatnie zmiany na rynku fonograficznym w kontekście przyznawanych przez ZPAV wyróżnień. – Czasy są takie, że ludzie często słuchają muzyki z różnych źródeł i ZPAV próbuje to jakoś bardziej lub mniej umiejętnie ogarnąć. Wszystkim, którzy narzekają na tę formę polecam pójść o krok dalej i powrócić do czasów Liroy’a, czyli platyny za pokonanie progu rzędu 100 tys. sprzedanych płyt. Wtedy będziecie mieć swoje PRAWDZIWE wyróżnienie – mówi raper. – Ja robię swoje i cieszę się, jeśli ktoś to docenia. 5!

Award - Platynowa Płyta za TWÓJ RUCH. Fot. Adrian Kaptacz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments