Buka & Rahim z klipem 360 stopni. Gościnnie Fokus, Masia i fani

0

„Z archiwum twarzy” to pierwszy w historii MaxFloRecTV, a jednocześnie jeden z pierwszych w Polsce, klip nakręcony w technologii 360 stopni. Wideo promuje platynowy już krążek „Optymistycznie” Buki & Rahima. Sprawdźcie ukryte w nim niespodzianki.

Musicie go sprawdzić, ponieważ takiego jeszcze nie mieliśmy. Jest bardzo nietypowy – zapowiadał jeszcze w poniedziałek Fokus. – Zapraszamy przed komputery i przede wszystkim przed telefony!

Wideo nakręcone zostało w katowickim klubie Garage. Za jego realizację odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza. – Współpracujemy od lat. Szablonem naszej kooperacji są nieszablonowe klipy. Stawiamy na oryginalność i innowacyjność – mówi Rahim. – Takich niekonwencjonalnych teledysków zrobiliśmy już naprawdę sporo. Ten zwyczajnie nie mógł odstawać od reszty.

Dowodem na awangardowość obrazów spod szyldu MaxFloRec & Przedmarańcza jest m.in. nominacja klipu do „Przeciwwagi” Pokahontaz do nagrody Yach Film 2014 właśnie w kategorii Innowacja. Nowe rozwiązania techniczne to niejedyny wspólny element klipu do „Przeciwwagi” i „Z archiwum twarzy”. Na planie tego drugiego również pojawili się fani. Odbiorcy Buki & Rahima wcielili się w kreacje aktorskie. Zresztą nie tylko oni. Poznajecie jeszcze kogoś? Mała podpowiedź: tytuł singla to „Z archiwum twarzy”!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments