GrubSon zdradza kulisy swojego najodważniejszego klipu – video

0

Na MaxFloRecTV trafił making of 5. teledysku promującego „Holizm” GrubSona. 10 zimowych dni zdjęciowych, dziesiątki osób zaangażowanych w produkcję, (nie)zniszczalny telewizor, rozlany rosół, krew, pot i łzy – sprawdź, co działo się na planie klipu do „Nie jestem”!

Teledysk do „Nie jestem” w całości zrealizowany został na terenie Rybnika, rodzinnego miasta GrubSona. Za jego reżyserię odpowiadają: Michał Jagiełło i Michał Schwierc. To jednak niejedyni autorzy tego zwariowanego wideo. GrubSon & MaxFloRec prezentują namiastkę tego, co wydarzyło się na planie zdjęciowym.

Finalny teledysk opublikowany został na MaxFloRecTV dwa miesiące temu. Przypomnijmy, że wizualizacja „Nie jestem” to prawdopodobnie pierwszy w Polsce klip w pełni dostępny dla osób niesłyszących. Zawiera on tłumaczenie w polskim języku migowym. W prawym dolnym rogu ekranu pojawia się Iwona Cichosz z firmy Migam.

Obraz powstał z okazji rocznicy wydania „Holizmu”, czyli 3. solowej płyty studyjnej GrubSona. Sam artysta określa ten album jako bardzo zróżnicowany i wyjątkowy, m.in. ze względu na obecność live bandu w kilku utworach. Jednym z takich numerów jest właśnie „Nie jestem”. – To bardzo osobisty i bardzo ważny dla mnie utwór – mówił o nim GrubSon. Podczas konferencji prasowej towarzyszący mu teledysk komentował następująco: – To parodia samego siebie, ale też nas wszystkich, Polaków. Klip jest odważny, ale myślę, że potrzebny nam wszystkim.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments