Masta Ace & Marco Polo we Wrocławiu – 22.05.2016

0

Masta Ace i Marco Polo zagrają 22 maja we wrocławskim klubie Alibi. Koncert odbywa się w ramach europejskiej trasy, promującej album rapera „The Falling Season”. Wraz z headlinerem wystąpi również Stricklin. Impreza odbywa się pod hasłem Before Rap Stacja Festiwal.

Masta Ace to legenda nowojorskiego rapu, znany m.in. z klasyków Beatiful, Born to Roll, Good Ol’ Love czy Nostalgia. Stawiany w rankingach obok postaci takich jak Rakim, Big Daddy Kane czy Slick Rick, Ace udowadnia, że wciąż pozostaje w świetnej formie, od dwóch dekad dostarczając klasycznych brzmień fanom na całym świecie.

Autor „Disposable Arts” i „A long hot summer” powraca z solidną dawką zaangażowanych tekstów oraz celnych refleksji, okraszonych tłustymi bitami, muzycznie nawiązując do klimatu Nowego Jorku lat 90’.

Raperowi w trasie towarzyszyć będzie kanadyjski producent Marco Polo, znany polskim fanom przede wszystkim ze współpracy z O.S.T.R. Ich wspólny album „Katargina” uzyskał status złotej płyty już w przedsprzedaży.

Na suportach pojawią się przedstawiciele wrocławskiej sceny hip-hopowej: One Man Army, Blasq, Jot, Antone & OBW, Inkaust, Motyw Sqad 9liter i The Spontanz Live Band.

Bilety dostępne są w cenie 30 zł (pierwsza pula do wyczerpania) oraz 35 zł (druga pula w przedsprzedaży) na biletomat.pl. W dniu koncertu bilety dostępne w klubie w cenie 40 zł.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/154001361667985/

Masta Ace 22 maja we Wroclawiu - plakat

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments