Maxim „Maximus” – okładka, tracklista, goście

0

Już 27 maja przy współpracy z Aloha Entertainment pojawi się na rynku druga solowa płyta białostockiego rapera Maxima pt „Maximus”.

Bonson, ADM, Diox, Danny, Hukos, Cira – to jedynie część gości na nowej płycie Maxima. Wszyscy zostali przedstawieni za pomocą promocyjnego video autorstwa Frisa. Premiera albumu już w ten piątek!

Tytuł projektu nawiązujący do nazwiska/ksywy autora oraz gladiatora jest jak najbardziej adekwatny do treści zawartej na krążku. W każdym kawałku mniej lub bardziej eksponowana jest walka – pod różnymi względami, a że walka z człowieka wydobywa to co najlepsze – tak też jest w przypadku tej płyty.

Klimatycznie jest nieco inaczej niż standard oklepanych trendów, Maxim swoją płytę określa mianem modern classic, planuje przemycić sporo west coastu, granych elementów jednak nie zabraknie smaczków nowoczesnych. Usłyszymy również eksperymenty z housem oraz numer nagrany z zespołem rockowym.

Tracklista:
1. REINTRODUKCJA prod. Foux
2. STARTUJĘ prod. Foux
3. MIĘDZY INNYMI feat. DJ Shum prod. soSpecial
4. MAXIMUS feat. DJ Perc prod. soSpecial
5. MISTRZ DRUGIEGO PLANU feat. Julka Wawreszuk prod. Blaze
6. WSZYSCY SĄ NA NIE feat. Bonson, Danny prod. soSpecial & Angel
7. ZAWÓD RAPER feat. ADM prod. Poszwixxx
8. RWETES prod. Paweł Urban
9. BIAŁOSTOCKA SZKOŁA prod. Foux
10. ZAPAMIĘTAJ MNIE prod. Nightmare
11. STAND UP! feat. Diox, Mosad, Bonez prod. soSpecial
12. CO MNIE CZEKA prod. soSpecial
13. NIEPROSZENI GOŚCIE feat. Michał Kisiel, Hz, FunkyFlow, Cira, MaxKolo, Adachu, Blaze, Rose, Flock, Hukos, DJ Skrusz prod. soSpecial
14. NIE SKŁADAM BRONI feat. DJ TE prod. Foux
15. PO PROSTU LEĆ (BONUS TRACK) feat. Jakub Rajecki (drums), Sergiusz Lasik (guitar), Piotr Ignatowicz (bass), Mateusz Wasilewski (vocal),
DJ Fejm

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments