Mistrzostwa Świata DJ-ów Red Bull Thre3Style już 7 maja w Krakowie

0
SKRATCH BASTID

Sześciu topowych polskich DJ-ów zmierzy się w polskim finale Mistrzostw Świata DJ-ingu – Red Bull Thre3Style – już w najbliższą sobotę w Krakowie. Zawalczą oni o miejsce w globalnym finale zawodów, który w tym roku odbędzie się w Santiago de Chile! Ich umiejętności oceniać będą: Skratch Basid, DJ Byte i Steve Nash.

Red Bull Thre3style to globalna platforma dla DJ-ów, którzy swoimi występami zapewniają rozrywkę miłośnikom muzyki oraz robią wrażenie nad legendarnych sędziach, aby ostatecznie zdobyć tytuł Mistrza Świata.

DJ VaZee, DJ DE LA ROCKA, DJ 69Beats, DJ NOZ, FALCON1, DJ Daaz – to szóstka turntablistów, którzy podczas eliminacji do tegorocznej edycji Red Bull Thre3Style udowodnili, że ich umiejętności są na wysokim poziomie. Teraz przyszła kolej na rywalizację o miejsce w globalnym finale zawodów. Zwycięzca wyłoniony podczas Red Bull Thre3Style w Krakowie pojedzie do Chile aby zmierzyć się z najlepszymi DJ-ami z całego świata.

Żeby tego dokonać musi najpierw jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością i jury podczas polskiego finału w krakowskim Forum Przestrzenie. Zawodników oceniać będą: sędziujący na globalnych finałach Kanadyjczyk Skratch Bastid, pochodzący z Chile zwycięzca zeszłorocznej edycji Red Bull Thre3Style – DJ Byte – oraz przedstawiciel polskiej sceny, pianista, producent i DJ – Steve Nash, który założył wyjątkową orkiestrę łączącą muzykę klasyczną i turntablism – Steve Nash & Turntable Orchestra. Jury również zaprezentuje swoje mistrzowskie umiejętności podczas imprezy w Krakowie.

Zasady zawodów są proste. Każdy DJ dostaje 15 minut na scenie, w trakcie których musi zaprezentować co najmniej trzy różne gatunki muzyczne. Jury w swojej ocenie uwzględnia następujące kryteria: oryginalność, umiejętności, dobór utworów i oczywiście reakcję publiczności.

RED BULL THRE3STYLE POLSKI FINAŁ
Data: 7.05.2016
Miejsce: Forum Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków
Start: 21:00
Bilety: 25 zł

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments