Pawbeats „Orchestra” DVD – preorder, data premiery, video z Dwoma Sławami

0

Bydgoski producent uruchamia przedsprzedaż Orchestry DVD. Po wydawnictwie muzycznym przyszedł czas na krążek zawierający zapis video premierowych koncertów, które odbyły się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Premiera 24 czerwca. Limitowane wydawnictwo znajdziesz tylko na preorder.pl (kliknij). Krążek dostępny jest w liczbie 1000 sztuk. Wszystkie egzemplarze zostaną podpisane przez Pawbeatsa.

„Pawbeats Orchestra” to twór łączący różne aspekty naszej pracy: wydajemy album, następnie gramy go na koncercie w specjalnie przygotowanych aranżacjach, by ostatecznie otrzymać wizję i fonię na koncertowym DVD – tłumaczył Pawbeats, przed premierą swojego nowego albumu.

Za nami premiera krążka „Orchestra” oraz dwudniowy koncert w Filharmonii Bydgoskiej, gdzie wszyscy, którzy pojawili się gościnnie na krążku Pawbeatsa, zagrali utwory z albumu, w nowych, specjalnie przygotowanych na tę okazję aranżacjach.

Czas na premierę kolejnego krążka, tym razem DVD, z zapisem bezsprzecznie bezprecedensowego wydarzenia na polskiej scenie muzycznej, jakim był koncert „Orchestry” w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Wielu artystów, orkiestra symfoniczna, zderzenie wielu światów i pokoleń muzycznych – a to wszystko pod batutą Krzysztofa Herdzina.

Każdy, kto przegapił to niepowtarzalne wydarzenie, ma teraz szansę zobaczyć, co działo się w Filharmonii, podczas premierowego koncertu Pawbeatsa. DVD „Orchestry” to „kropka nad i” projektu, nad którym bydgoski multiinstrumentalista pracował wiele miesięcy. Wszystko po to, by oddać w ręce słuchaczy materiał dopracowany w każdym szczególe.

DVD „Orchestra” to wydarzenie przeniesione wprost do domu słuchaczy. Wiele godzin pracy dało pożądany efekt dźwiękowy, jakby żywcem wyjęty z sali Filharmonii. Dzięki temu każdy, kto przegapił koncert, ma szanse usłyszeć go tak, jak słyszeli go uczestnicy. Dla osób, które brały udział w koncercie, zapis DVD będzie możliwością powrotu i przeżycia „Orchestry” jeszcze raz.

Dziś Pawbeats udostępnił pierwsze video promujące krążek “Orchestra” DVD. Na pierwszy strzał bydgoski producent udostępnia zapis występu duetu “Dwa Sławy”. Za video odpowiedzialna jest ekipa M.L. Filmz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments