Polska Wersja ft. Zbuku, Bezczel „Oddalam się” – teledysk

0

Polska Wersja wypuszcza ostatni singiel promujący płytę „Notabene”!

Promocja płyty „Notabene” właśnie się kończy – przez pół roku Jano i Hinol we współpracy z DistrictAREA udostępnili słuchaczom takie utwory jak „Lepiej To Zostaw” czy „Jestem Jaki Jestem”. Każdy z singli szybko zdobywał popularność, a dwa wyżej wymienione bardzo szybko zdobyły status „Platynowych Płyt” za single. Sam album zdobył status Złotej Płyty w kwietniu, 1,5 miesiąca po premierze. W tym czasie Polska Wersja zagrała kilkadziesiąt koncertów, a wyróżnienia odebrała w czasie majowego eventu w warszawskiej Proximie. Od czasu premiery album „Notabene” zbliża się pewnym krokiem do statusu Platynowej Płyty – oficjalnego wyróżnienia ze strony ZPAV spodziewamy się na jesień 2016.

Cały czas brakowało jednego elementu – odsłuch utworu „Oddalam się” z udziałem Zbuka i Bezczela był niedostępny na YT, a artyści od dłuższego czasu zapowiadali teledysk. W końcu doczekaliśmy się klipu, który wyprodukował ML FILMZ. Za muzykę odpowiedzialny jest Choina, który był również autorem bitu do najpopularniejszego dotychczas utworu z płyty – „Lepiej To Zostaw”.

Płyta „Notabene” cały czas dostępna jest na districtarea.pl oraz w Empikach w całej Polsce.

Obecnie Polska Wersja jest w trakcie trasy koncertowej promującej najnowszy album. Już teraz natomiast wiadomo, że Jano pracuje nad swoim solowym albumem „Senna Powieka”, o którym informacje udostępnia od jakiegoś czasu na swoim prywatnym profilu na Facebooku. Dotychczas artysta nie podał jednak wydawcy solówki, ani przybliżonej daty premiery.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments