Proceente „Kumulacja/Byk” – video

0

Przy okazji swoich 35. urodzin Proceente wypuszcza w świat singiel „Kumulacja/Byk”, przedsmak tego co będzie można usłyszeć na nowej płycie „Asamblaż”.

Kawałek „Kumulacja” odnosi się do stanu świadomości Polaków oraz mniej lub bardziej zabawnych sytuacji, które przez ostatnie dwa lata wydarzyły się nad Wisłą. Utwór „Byk” to z kolei przepełniony egzystencjalnymi rozterkami hip-hopowy poemat, nawiązujący do skomplikowanej natury zodiakalnego Byka. Zapadającą w pamięć i uderzającą prosto w serce muzykę wyprodukował Wrotas, mixem i masteringiem całości zajął się Staszek Koźlik w Erem Studio, a nawiązujący do treści utworów video mash up wysmażył Bleiz.

Proceente, niezatapialny szef wytwórni Aloha Entertainment, powraca z nowym autorskim materiałem. Na jesieni 2016, dwa lata po dobrze przyjętym albumie „Zupynalefkisplify”, światło dzienne ujrzy płyta „Asamblaż”, kolejne hip-hopowe dzieło zrealizowane w Erem Studio pod okiem Staszka Koźlika. Pewnym zaskoczeniem dla fanów może być fakt, że cały projekt wyprodukuje Wrotas, reprezentant Alkopoligamia.com kojarzony do tej pory główne ze współpracą z takimi artystami jak Zetenwupe, Ten Typ Mes, Leh, czy Kuba Knap. Połączenie wyjątkowego stylu rapowania Proceente oraz wysmakowanych, starannie wysmażonych w nowoczesnym sosie bitów Wrotasa zaowocowało efektem, który przeszedł oczekiwana samych autorów i bez wątpienia wprowadzi odrobinę świeżości na naszej scenie muzycznej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments