Rap Shot #2: Kachu, VAN, Rogal DDL, Maxim, Bejf, Sage, TKZetor i inni

0

Drugi odcinek Rap Shot.

Dzisiaj zebraliśmy dla Was klipy m.in. od Kacha, Kaszalota, VAN-a, Melnego, Dogasa, Bejfa czy GRB. Oprócz klipów są też single audio, m.in. od reprezentanta Asfalt Records – Meek, Oh Why? czy Norbiasa NNZS z gościnnym udziałem Rogala DDL. Jest także nowy zawodnik Alcmdz Entertainment, a także…no właśnie. Co jeszcze? Sprawdzajcie poniżej.

Ciemna Strefa i KhakiRec prezentują pierwszy teledysk Kacha zrealizowany do numeru „Lambo” z nadchodzącego albumu „REMIXTAPE#1”.

Drugi klip promujący album Kaszalota pt. „Powrot Do Esensji Czystej. Polski Sen”.

„Powrót do Przyszłości” to drugi singiel zwiastujący album rapera o ksywce Meek, Oh Why? pt. „Miło było poznać”.

Nowy klip zespołu J.I.M.B. (Ja I Moi Bracia) do numeru „My Będziemy Robić RAP”.

SVV prezentuje pierwszy teledysk promujący najnowsze wydawnictwo „SVV: Small City, Big Dreams MIXTAPE”. Na projekt składają się solowe oraz wspólne numery członków całego składu. Za warstwę muzyczną utworu „U Mojego Boku” opowiada producent z Oregonu – King Yosef.

Nowy numer od TKZetora i Tonego Jazzu. Utwór „Nocna Jazda” dedykowany jest dla zajawkowiczów nocnej jazdy samochodem. Bit wyprodukował Ślimak.

GRB udostępnił klip do numeru „Biznes”. Jest to kolejny singiel promujący album „Wahadłowiec”.

Pierwszy singiel z nadchodzącego materiału Melnego „Blatna Muzyka”. Bit do numeru „Wiara” wyprodukował Szpaq.

MaxFloRec prezentuje trzecią odsłonę kolejnego transferu tzw. rekruta hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. „Nie zawracam” to kolejny singiel Bejfa zapowiadający jego legalny debiut, „Synekura”. Większość scen zostało zrealizowanych na Pustni Błędowskiej. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest Frose. Album „Synekura” ukaże się 03.06. 2016 r.

Trzeci singiel z albumu Maxim „Maximus”, którego premiera odbędzie się już 27 maja przy wsparciu wytwórni Aloha Entertainment.

„Pierwszy Milion” to kolejny numer zapowiadający nadchodzącą płytę Aracha „Opowieści Wiecznego Wędrowca”. Premiera albumu 17 czerwca.

W kolejnym odcinku „Open MIC”, cyklu nagrywanego podczas kultowej audycji WuDoo prowadzonej przez Joannę „Ahę” Tyszkiewicz możemy usłyszeć Kaziora. Kawałek „Luźne Myśli” już niebawem ukaże się w sieci.

„Vixa Forever” to numer promujący solowy projekt Norbiasa NNZS pt. „Dealer”. Gościnnie w utworze pojawił się Rogal DDL, bit wyprodukował Feru.

Niedawno Koldi i ekipa Alcomindz ogłosili nabór dla raperów, którzy chcieliby dołączyć do Alcmdz Entertainment. Pierwszy do ekipy dołączył Zasad. Jego pierwszy numer jaki trafił na kanał to „Dwieście promili”.

Kolejny numer od Sage’a i TKZetora, tym razem z dedykacją dla swoich mord. Już niebawem ich wspólny projekt „Dzień Świra”, czyli seria klipów tworzących jedną spójną całość.

16 maja ukazał się album Hooltai „Trafność spostrzeżeń”. Hooltai to rzeszowski MC, który od paru lat mieszka w Dublinie. Pierwszy klip promujący płytę powstał do utworu „Kim jesteś”. Bit wyprodukował Feandin, za realizację klipu odpowiedzialny jest Rafał Wójcicki.

Utwór „Żyć” pochodzi z debiutanckiego albumu „Syn Słońca” duetu Sarcast.

Teledysk zwiastujący pierwszą solową płytę Dogasa „Inny Gatunek”. Ten utwór to swoiste intro do tego co artysta zaprezentuje w całości.

„Last Song” to ostatni klip promujący wydany w 2014 roku album „Bez konserwantów” zespołu Tubas Składowski. Obrazek ten jest przede wszystkim podziękowaniem dla wszystkich fanów wspierających zespół na niemal zawsze entuzjastycznie przyjętych, żywiołowych koncertach grupy oraz podsumowaniem pewnego etapu, pełnego ciężkiej pracy, przejechanych kilometrów, dobrej zabawy oraz poznawania wielu osób, które miały lub dopiero będą miały wpływ na dalsze działania Tubasów. Nowe rzeczy nadejść mają już niedługo, a band od dłuższego czasu zapowiada spore zmiany w swoim brzmieniu.

Utwór „Mam Plan” jest drugim singlem z nadchodzącego albumu duetu raper/producent: Wrona/Ceha „Od lat”

Pora na dawkę oldschoolu. „Mówię do liny” zapowiada drugi album Kado Odote który ukaże się pod koniec wakacji.

Kolejny freetrack przygotowany przez Joteste, tym razem z gościnnym udziałem Justyny Kuśmierczyk.

„Wstawaj” to trzeci singiel promujący drugą epkę Dziergiego „Nowy, Stary Ja”. Utwór ten to wspólna inicjatywa, której celem jest promocja aktywnego trybu życia, zasad zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień oraz kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments