SB Maffija staje się wytwórnią. Pierwsi zakontraktowani artyści – video

0

Od dziś SB Maffija oficjalnie funkcjonuje jako label.

Poniżej oficjalne oświadczenie Solara i Białasa, a także video, na którym zobaczyć można Bedoesa i Beteo – pierwszych artystów zakontraktowanych w SB Maffija Label.

Przez ostatnie 8 lat (bo na wtedy datujemy pierwszy kawałek pod szyldem Solar/Białas) przebyliśmy długą drogę. Od buńczucznych freestylowców chcących tylko stanąć na podium, do transformacji w pełnoprawnych raperów studyjnych i zebrania wokół siebie zgranego, dziś już wyznaczającego trendy, składu.

Od kiedy hasło „SB MAFFIJA” pojawiło się pierwszy raz w naszym utworze minęły już 4 lata. W ostatnią sobotę miały miejsce dwa symboliczne dla nas wydarzenia: na naszym kanale YouTube wskoczyło okrągłe 100 milionów wyświetleń i udało nam się doprowadzić do tego co brzęczało nam w głowach od dawna – oficjalnie staliśmy się labelem. Pierwszymi artystami podpisanymi w SB MAFFIJA LABEL są Beteo i Bedoes, w których pokładamy niemałe nadzieje, zresztą z tego co można ostatnio zaobserwować, nie tylko my.

Dziękujemy wszystkim którzy wspierali nas przez te lata swoją obecnością na koncertach, kupowaniem płyt, ubrań a także wsparciem niematerialnym w postaci chociażby propsów, odtworzeń, czy też polecania naszej muzyki znajomym. Dzięki też za otwartą głowę dla tych którzy się przekonali i podchodzą do nas na koncertach mówiąc coś w stylu „jeszcze niedawno was hejtowałem, ale to co robicie teraz to jest rozpierdol i jestem w szoku, że to mówię”.

Dziękujemy także całej ekipie SBM, za wspólne dążenie do jednego celu, jakim jest ułożenie sobie tej sceny pod nasze dyktando. Za wspólne nagrywki, koncerty, melanże, przyjaźń i wzajemne wsparcie.

Oczywiście nie zamierzamy na tym poprzestawać i zaprowadzimy to jeszcze dalej. Już teraz możemy śmiało powiedzieć, że rok 2016 zapowiada się na najważniejszy w naszej działalności. Wydamy pierwsze „legalne” płyty naszym sumptem, podpiszemy kolejnych artystów, rozwiniemy markę odzieżową SB STUFF i sprofesjonalizujemy nasze działania na każdej możliwej płaszczyźnie. Plany są duże, ambitne i pracujemy na ich realizację każdego dnia. Czekajcie na kolejne newsy od nas, bo dopiero teraz zacznie się robić gorąco.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments