Tede zagrał w Poznaniu! „Tak kończą zwycięzcy” – zdjęcia

0

Po 9 latach Tede zagrał koncert w Poznaniu!

„Tak, dobrze widzicie. Na naszych oczach dzieje się historia! Po tylu latach wreszcie TEDE zawita w Poznaniu. Koncert odbędzie się w hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Widzimy się już 14 maja – SOBOTA! Kupujcie bilety póki są :D! Ta impreza nie zostanie odwołana na 100%! Dajemy słowo!” – tak wyglądał opis koncertu na wydarzeniu na FB.

Dlaczego aż tyle lat Tede nie grał w Poznaniu? Wszystko za sprawą beefu z Peją, który miał miejsce w 2009 roku. Po tym czasie każdy koncert Warszawiaka w stolicy Wielkopolski zostawał odwoływany przez Peję.

Nie organizują jego koncertów ze względu na mnie. Ja nie zezwalam na organizację koncertów. Działamy formalnie i nieformalnie. „Dzień dobry, koncertu nie ma. Dobrze, dziękuję i przepraszam”. Trzeba zadzwonić i powiedzieć, że nie gra. – tłumaczył Peja w programie „20m2 Łukasza” w 2014 roku.

Tak było do wczoraj, w końcu po 9 latach Tede pojawił się na scenie w Poznaniu. Poniżej sprawdzicie zdjęcia razem z podpisami, jakie raper wrzucał w tym wyjątkowym dla niego (i nie tylko) dniu. Jako bonus sprawdźcie strony terrorym.pl i slumsattack.pl/. Zaskoczeni? 🙂 Napiszcie w komentarzu co o tym sądzicie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments