Vixen prezentuje zdjęcia z Islandii. Nowy klip jeszcze w tym miesiącu

0

Na facebooka MaxFloRec trafił album z planu klipu do pierwszego singla zapowiadającego nowy album Vixena. Wideo towarzyszyć będzie utworowi pt. „Falala” i pojawi się na MaxFloRecTV w drugiej połowie maja.

Propozycja wypadu na tę malowniczą wyspę padła ze strony firmy Sky Piastowskie. Po przesłuchaniu „Falali” filmowcy stwierdzili, że po prostu nie ma lepszego miejsca, które oddałoby klimat utworu, niż właśnie Islandia – wspomina Vixen. – Dziś mogę to potwierdzić. Zdjęcia idealnie korespondują z treścią utworu. Krajobraz, kolory, zjawiska natury i fabuła klipu – wszystko się zgadza, ma swój sens.

Za realizację klipu odpowiada wspomniana już grupa Sky Piastowskie, autorzy m.in. liczącej ponad 20 mln odsłon na YouTubie wizualizacji do „Obiecuję Ci” Buki & Rahima z Natalią Nykiel czy do „Serum”, ostatniego singla promującego album „Reversal” Pokahontaz.

Aktualnie Vixen kończy prace nad pierwszym w MaxFloRec (a czternastym w ogóle) albumem. Płyta nosić będzie tytuł „Vixtoria”. Na sklepowe półki trafić ma za kilka miesięcy. Gościnnie usłyszymy na niej m.in. Zeusa.

Pierwszy obrazek kooperacji Vixen & MaxFloRec & SkyPiastowskie pojawi się na MaxFloRecTV pod koniec miesiąca. Poniżej sprawdzicie fotorelację z planu klipu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments