Zastrzyk klasyki w programie Hip Hop Kemp 2016!

0

Kolejna dawka ogłoszeń tegorocznej edycji Hip Hop Kemp.

Tym razem jako danie główne organizatorzy serwują kompletną klasykę, prawdziwą „super grupę hiphopową“; swój występ w Hradcu zapowiada bowiem A SPECIAL ++++ ++++E TRIBUTE (++C featuring: B+++++++, ++++ '+ +++++N, +++K of +++++H ++++++H and ++P ++G of ++C)! Legendarna rap-ekipa prosto z samego serca Brooklynu zagra na Kempie swój specjalny tribute show, przygotowany ku pamięci jednego z nich, zmarłego niemal równo rok temu przyjacielowi ze sceny.

Polski skład zyskuje równie esencjonalną formację. Stuku-puku idą goście, drzwi otwórzcie się na oścież! Przed tym duetem z pewnością otworzą się bramy Festivalparku, a całe Hradec Králové będzie bujać do ich psychodelicznych klasyków! To oni dwie dekady temu kształtowali polskie rap-podwórko i uczyli kwintesencji hip-hopu. Po 16 latach przerwy wdarli się z powrotem do muzycznej gry nowym krążkiem „Ułamek Tarcia”. Z najświeższymi dokonaniami, ponad dwudziestoletnim doświadczeniem scenicznym i niekończącą się listą legendarnych kawałków Abradab i Joka wracają po 10 latach na Kemp, by świętować z nami 15. edycję Festiwalu z Atmosferą! Przed Wami niezastąpiony Kaliber 44 na Hip Hop Kempie 2016!

Również Austriacy wysyłają w tym roku na Kempa prawdziwych pionierów swojej sceny. Texta to kolektyw trzech MC wspomaganych drapaczami, którzy rządzą i dzielą tamtejszą rap sceną nieprzerwanie od 1993 roku! Ponad 20 lat scenicznego doświadczenia zupełnie nie sprawiło, żeby ich nowy materiał stracił na świeżości. Texta na Kempie to pewniak dla każdego, kto poznał już możliwości tej grupy oraz dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą jak może brzmieć rap prosto z Tyrolu.

Dzisiejszą paczkę ogłoszeń zamyka prawdziwa Hradcowa legenda, zespół, który jest z festiwalem przez całą, piętnastoletnią już, kempową historię. Pio Squad, bo oczywiście o nich mowa, tym razem zaprezentuje na festiwalu swój zupełnie nowy materiał, który swoją premierę będzie miał właśnie na Kempie. Mało która ekipa z całego świata tak dobrze zna i oddaje klimat festiwalu z atmosferą!

18 sierpnia w czeskim Hradec Králové rozpocznie się jubileuszowa, piętnasta już edycja największego hip-hopowego festiwalu Europy, prawdziwie kultowego Hip Hop Kempa! 3 dni przepełnione rapem i dobrą zabawą to najlepszy możliwy scenariusz na spędzenie wakacyjnego weekendu ze swoją ekipą. Nie jest przesadą stwierdzenie, że w tym miejscu każdy rap zajawkowicz znajdzie coś dla siebie; taniec, graffiti, rap i DJ-ing idą tutaj w jednym szeregu wspólnie tworząc jedyną i niepowtarzalną atmosferę wielkiego święta czarnej muzyki.

Pomiędzy czysto festiwalowymi aktywnościami również nie ma miejsca na nudę. Zapasy w czekoladzie, zośka, deska, tłusty langosz i zimne piwo nad miejscowym jeziorem to prawdziwe kempowe klasyki, bez których ten festiwal nie mógłby się obejść.

Trzydniowe karnety, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia), znajdziecie polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/hhk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments