Borixon „Szalone wzgórza” – dwa numery z niepublikowanej płyty

0

Krzysztof Kozak publikuje nieznane numery z archiwum RRX.

Utwory pt. „Żenujące” i „Nagrać płytę, szarpnąć kase” pochodzą z płyty „Szalone wzgórza”, która miała się ukazać w 2004 roku nakładem RRX Desant/Fundament.

Album „Szalone wzgórza” miał zawierać 7 niepublikowanych utworów Borixona plus 3 remiksy z HAKA („Hardcorowej komercji”). Pierwszym udostępnionym utworem jest „Żenujące”, w którym pojawili się Zajka i Wojtas ze Wzgórza Ya-Pa 3.

„Na prośbę Cameya przesunęliśmy premierę ale potem w natłoku życiowych zawirowań o niej zapomniałem. Materiał został odnaleziony kilka miesięcy temu przez ziomka buszującego w archiwaliach RRX-u. Jedynym sensownym pomysłem będzie wydanie całości na vinylu i tak też zrobimy. Materiał jest archiwalny i tylko w takiej jakości akurat ten utwór” – pisze szef RRX, Krzysztof Kozak.

Drugi numer to „Nagrać płytę, szarpnąć kase”. Jest to ostatni wspólny utwór Borixona z Zajką. – Na planszy, na kadrze z odcinków RRX archiwum stoi felga z Zajki Uno, przejechał on przez całą dzielnice Gołąbki Ursus bez opony / opona zsuneła się z felgi przy pierwszej kolizji bo w coś wjechał /, felga miała spiłowane około 2 centymetrów dlatego, że na niej przyjechał, piękny to był widok jak usłyszeliśmy straszliwy hałas, wybiegliśmy ze studia a spod jednego koła leciały iskry, wjechał na podwórko przed dom i jebnał w ściane domu. Wyszedł z kolejnym 0,7 w ręku i krzyknął: PIJEMY DALEJ! – pisze KNT pod drugim numerem.

Szef RRX poinformował, że pozostałe utwory są w bardzo dobrej jakości i planuje wypuszczenie okazyjnego limitowanego vinyla z tym materiałem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments