Federacja FEN chce Popka u siebie

0

Federacja FEN chce pozyskać Popka.

Niedawno Popek ogłosił, że będzie walczył w KSW. Chwilę później raper 4PSolo wyzwał Popka na solówkę.

Zobacz: Popek będzie walczył w KSW! 4P wyzywa na solówkę

Pod koniec maja współwłaściciel KSW – Martin Lewandowski – potwierdził tą informację i wypowiedział się na temat potencjalnego przeciwnika Króla Albanii.

Zobacz: Popek w KSW: Znamy potencjalnego przeciwnika

Teraz pojawiło się info, że Popkiem zainteresowana jest także federacja Fight Exclusive Night. Paweł Jóźwiak, prezes federacji, chciałby zobaczyć Popka w klatkoringu FEN, pomimo kontrowersji, jakie wzbudza postać Króla Albanii.

Mieliśmy sporo różnych opinii na temat ewentualnego zatrudnienia Popka Raka w naszej organizacji. Wiadomo, iż nie stawiamy na głośne medialne nazwiska, a głównie nieznanych zawodników, których promujemy z uwagi na ich sportowe umiejętności. Tym razem jednak pod wpływem opinii i decyzji sponsora naszej organizacji Pana Pawła Piwowarskiego, chcemy by Popek Rak wystąpił w klatkoringu FEN. Nie zyskamy zbyt wiele sportowo, ale na pewno byłby to jakiś marketingowy bonus. Byle nie był jak Bonus BGC. Przecież nie można uciekać przed wszystkim przez całe życie, skoro już raz Popek się ujawnił i zalegalizował – powiedział dowcipnie prezes Jóźwiak.

Od początku swojej działalności FEN stawia głównie na aspekt sportowy. W przypadku Popka jest inaczej, głównie by zwiększyć zainteresowanie galą.

To prawda, iż chcemy by pan Popek Rak walczył dla FEN, federacji którą wspiera moja firma. Myślę, że nadszedł taki czas, by w tej organizacji odbyła się medialna i elektryzująca kibiców walka. Zyskają na tym mniej znani zawodnicy, walczący w FEN i kibice spragnieni nie tylko sportowych emocji. Mam nadzieję, że pan Popek Rak przyjmie ofertę i wyzwanie. Myślę, że „Król Albanii”, mógłby się zmierzyć z „Królem Sportów Siłowych” z Legnicy, Tyberiuszem Kowalczykiem lub Akopem Szostakiem. Czekamy tylko na słowo „tak” i sprawa jest załatwiona. Jeśli Popek nie boi się wyzwań, przyjmie naszą ofertę. – powiedział sponsor gal FEN, prezes firmy Grup-Poż, Paweł Piwowarski.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments