JWP/BC i Sobota na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016

0

Organizatorzy najstarszej w Polsce plenerowej imprezy hiphopowej ogłosili kolejnych headlinerów tegorocznego festiwalu!

Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią również JWP/BC i Sobota. Dołączą oni tym samym do już potwierdzonych O.S.T.R.-a, Tedego, Sokoła i Marysi Starosty, Hemp Gru, Tau, Kaliego, Te-Trisa, Quebonafide, Taco Hemingwaya, Miuosha oraz Mielzky’ego. Trzydniowe święto hip-hopu w giżyckiej Twierdzy Boyen odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2016.

Wydarzenie na FB: Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 XV edycja 21-23 lipca @Twierdza Boyen, Giżycko

Organizatorzy festiwalu i Agencja Domino zapraszają też na oficjalne i ekskluzywne Before Party. Na dzień przed startem MHHF-u pokład statku Żeglugi Mazurskiej zamieni się w parkiet, który rozgrzeją mazurskie słońce oraz trzech imprezowych asów: Falcon1, Black Belt Greg oraz Junskee. A wszystko to przez ponad 5 godzin rejsu, w niesamowitej scenerii jeziora Niegocin. Ponadto bar ze specjalnymi alko-promocjami, mazurski bufet oraz konkursy z nagrodami od sponsorów. Szczegółowe info pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1347374095279942

A już podczas festiwalu odbędzie się jubileuszową bitwa freestyle’owa o Twierdzę Boyen. Tradycyjnie rozdane zostaną też autorskie festiwalowe nagrody, czyli „Złote Felgi” w kategoriach: „Całokształt Twórczości” oraz „Płyta Roku”.

Bilety i karnety można zamawiać przez stronę: http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/sklep/
Oficjalne pole namiotowe MHHF: http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/pole-namiotowe-mhhf-2016/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments