Krzysztof Kozak wyzywa Popka i Włodiego – video

0

Krzysztof Kozak w krótkim wywiadzie po Bitwie o Pitos.

Do sieci trafiło krótkie video, w którym szef RRX wypowiada się nieprzychylnie na temat Włodiego i Popka. KNT stwierdził, że Edzio ma rację. – Edzio miał rację. Włodek no niestety mimo, że jest dobrym chłopakiem, na dzień dzisiejszy jest naprawdę leszczem mimo, że go kurwa szanuję – powiedział Krzysztof Kozak.

Przypomnijmy, w maju Edzio udostępnił teledysk, w którym zaatakował Włodiego i Gang Albanii.

Zobacz: „Hate” – Edzio atakuje Włodiego i Gang Albanii w nowym singlu

KNT skierował także słowa do Popka. – Popek może mi lachę zrobić. (…) Popek to nie wszystko, może mi obciągnąć lachę. Popuś chodź tu, KSW, MMA, rozjebię cię kurwa braciszku – powiedział szef RRX.

Po opublikowaniu filmiku, Kozak sprostował swoje słowa. – Byłem podpity ale to mnie nie tłumaczy. Z Popkiem to beke kręciłem, zresztą on kręci ze wszystkiego więc można pokręcić i z niego, nie mam wyrzutów sumienia i strachu przed nim nie odczuwam. Pewnie Borixon uświadomił mu, że takie pociski stosowalismy kiedyś ‪#‎WKRĘTKA‬. W formie jestem. Jeżeli chodzi o Włodiego to zrobiłem to nieładnie. Wtajemniczeni wiedzą o moim konflikcie z Molestą, miałem wydać ich drugą płytę. Dostali zaliczkę i poszli do Pomatonu. Była gruba jazda na mieście wtedy. Oj gruba. Włodek mnie przeprosił osobiście pare lat pózniej, z Vieniem pogodziłem się dopiero 3 lata temu na pamietnej imprezie dotyczącej Niewidzialnej Nerki w Wwa w Pałacu Kultury. / dzięki Steez /. Kawałki Włodiego nie trafiają do mnie obecnie!!! Może żal mi dupe ściska, że tej „dwójki Molesty” nie wydałem..# Teraz ja przepraszam Włodiego za nazwanie go leszczem, mogłem powiedzieć, że nie kumam teraz jego twórczości. Muzycznie mam całkiem inne fascynacje. mam nadzieje, że nie trza będzie się strzelać bo to nie Ameryka /słowa Focusa na jednej rozprawie, w której brałem udział..‪#‎Bogiem‬ /. Elo i bez spiny.KNT p.s.Taki jestem ‪#‎DRAŃ‬. p.s.2 – Impra bardzo udana! – oświadczył KNT.

Video sprawdzicie poniżej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments