Laid Back Sunday #7 | Peno

0

Witam, kolejna pogodna niedziela, tak więc prezentuję „Laid Back Sunday #7”. Dziś kilka słów od siebie dodał Peno, który nie tak dawno wraz z DJ-em Nambearem wypuścił płytę zatytułowaną „Rezerwowi Napastnicy”. Jeśli nie znacie to polecam, wkrótce zresztą na stronie pojawi się recenzja. Do rzeczy.

 

 

 

Pierwsza pozycja dziś to Jayo Felony, „Niggas And Bitches”, niezły klasyk.

 

 

 

Dwa. „Hard On A Hoe” od DPG, osobiście uważam ten bit za jeden z najlepszych w rapie, wkręca się.

 

 

 

Peno polecił mi numer Dom Kennedy „O.P.M.”, na który wpadł przez Rasmentalism, „komentarz, zbędny pod warunkiem, że zaświeci słońce”. Świeci, także sprawdźcie sami ten sztos.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kGp90Ds56UM

 

 

A to znacie? Coughee Brothaz, nie palę, ale przy ich muzyce zawsze mnie korci. Nie ma drugiego takiego składu, ręczę za to.

 

 

 

Skoro już jesteśmy przy Południu. Scarface i jego „Southside”, nie wiem czy jest ktoś kto nie zna tego gościa, dla mnie to pozycja obowiązkowa jeśli chodzi o Stany.

 

 

 

Kolejna rzecz od Peno to track Mac Millera „Clubhouse”. Czemu? „Bo jest majstrem jak siedzisz przy grillu i kończysz siódmego drinka”.

 

 

 

A ja zakończę dziś kawałkiem Tha Eastsidaz, niezły skład, nieźli goście, zróbcie coś dziś z tym numerem, puśćcie na domówce, czy w aucie, „Welcome 2 Tha Hooouse”.

 

 

To tyle dziś, pozdrawiam.

 

 

Adrian „Aike” Kowalski.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments