Method Man i Redman na 15. edycji festiwalu Hip Hop Kemp!

0

Fani czarnych brzmień i kultury hip-hop już odliczają dni do najgrubszego melanżu tego roku – od 18 do 20 sierpnia Hip Hop Kemp zamieni teren Festivalparku w czeskim Hradec Králové w rapową mekkę Starego Kontynentu!

Jubileusz festiwalu wraz z tysiącami uczestników świętować będzie niezastąpiony duet wyjadaczy mocno związanych z kempową sceną, raperzy, którzy mimo długiej rapowej historii wciąż dają z siebie wszystko! Powiedzieć o tym duecie: klasyczny, to nawet za mało. Obaj artyści już dawno dorobili się statusu legend, działając zarówno wspólnie, solowo, oraz dumnie reprezentując Wu Tang Clan i Def Squad. Można śmiało stwierdzić, że Hip Hop Kemp znają jak własną kieszeń, za każdym razem dając niesamowite show, które na długo zostawało w pamięci. Tu nie ma miejsca na nudę, za to jest gwarancja niesamowitej energii, mistrzowskiego kontaktu z publiką i niezliczona ilość hitów, które sprawią, że nie ustoicie spokojnie ani sekundy, a zakwasy na drugi dzień macie gwarantowane! Tych gości nikomu nie trzeba przedstawiać – na „Festiwalu z Atmosferą” pojawią się METHOD MAN I REDMAN!

Tym grubym akcentem zakończyła się kempowa gra z zamaskowanymi artystami i wszystkie dotychczasowe karty zostały odkryte. W sierpniu sceną zawładną także MACHINE GUN KELLY, BOOT CAMP CLICK, THE UNDERACHIEVERS, MASTA ACE, PETE ROCK & CL SMOOTH, ANDERSON .PAAK, MICK JENKINS, JIGMASTAS, RAZ FRESCO, ARTIFACTS oraz ASHER ROTH. Tradycyjnie nie zabraknie też mocnej, polskiej reprezentacji i w Hradcu pojawią się Kaliber 44, TEDE & DJ Buhh, JWP/BC, KęKę x Paluch, Wuzet, Oxon x Revo, Rasmentalism, Małpa i Otsochodzi.

Mimo oficjalnego odliczania i odsłonięcia dotychczasowych artystów nie padło jeszcze ostatnie kempowe słowo – klasyczne piątki z ogłoszeniami wykonawców tegorocznej edycji nadal trwają! A na Kempie każdy znajdzie coś dla siebie. Scenę główną opanowują zarówno zasłużeni weterani i legendarne nazwiska światowego rap-podwórka, jak i obiecujący debiutanci i najgorętsze ksywy ostatniego roku. Nocami, gdy spragnieni dalszych wrażeń festiwalowicze rozchodzą się do imprezowych bunkrów, swoje sety serwują dla nich najbardziej vibe’owi DJ-e tej planety.

Ale Hip Hop Kemp uzyskał legendarny status nie tylko dzięki corocznym koncertom największych artystów rapowego świata, ale także niespotykanej nigdzie indziej atmosferze wielkiego święta czarnej muzyki. W żadnym innym miejscu nie spotyka się tyle osób zainteresowanych sztuką i kulturą hip-hop; od raperów i producentów, przez tancerzy, aż po artystów graffiti i sportowców. Pomiędzy koncertami czas umila uczestnikom masa klasycznych kempowych atrakcji, takich jak zapasy w czekoladzie, zawody taneczne czy freestyle’owa Bitwa o Kemping, kąpiele w pobliskim jeziorku i niezastąpione czeskie jedzenie.

Trzydniowe karnety, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia), znajdziecie w polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/hhk – wkrótce ruszy także rezerwacja miejsc w Kempobusach.

HIP HOP KEMP 2016:
METHOD MAN & REDMAN /USA/
MACHINE GUN KELLY /USA/
BCC /USA/
THE UNDERACHIEVERS /USA/
MASTA ACE /USA/
PETE ROCK & CL SMOTH /USA/
ANDERSON .PAAK /USA/
MICK JENKINS /USA/
A-F-R-O /USA/
LOOPTROOP ROCKERS /SWE/
JIGMASTAS /USA/
RAZ FRESC0 /CAN/
ARTIFACTS /USA/
ASHER ROTH /USA/
KALIBER 44 /PL/
JWP/BC /PL/
TEDE & DJ BUHH /PL/
KĘKĘ X PALUCH /PL/
WUZET /PL/
OXON X REVO /PL/
RASMENTALISM /PL/
MAŁPA /PL/
OTSOCHODZI /PL/
WILEY /UK/
JEHST /UK/
OCEAN WISDOM /UK/
I wielu innych!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments