Neile w SB Maffija Label

0

Z dniem dzisiejszym szeregi SB Maffija Label oficjalnie zasilił koszaliński raper, Neile. Premiera albumu „Kicktape 2.0” jeszcze w wakacje.

Cały czas robię muzykę. Aktualnie zamykam ją w ramach pod postacią CD – Kicktape 2.0. Mam już materiał na 2 następne albumy i kilka wiszących w powietrzu projektów. Jako członek SB Maffiji naturalnym krokiem było dołączenie do labelu, z którym się w pełni utożsamiam. Staram się, aby wszystko wychodziło naturalnie i życie zawsze podsyła mi opcje, których aktualnie potrzebuję. Chcę robić zajebistą muzę dla kumatych ludzi i na tym się skupiam. SB Maffija to prężnie działająca maszyna i zaczęła się rozrastać w odpowiednim momencie. Razem stworzymy nową jakość na polskiej scenie i zapewnimy ludziom rozrywkę, której nie dostaną nigdzie indziej – mówi Neile.

Inspiracji szukam wszędzie, a najrzadziej w muzyce. Zależy mi na tym, aby mój styl był moim stylem, którego nie można sklasyfikować. Robię różne numery i kocham to robić. Dziś robię banger, który będzie słuchać cała Polska, jutro stworzę coś ulotnego, co niekoniecznie może zostać zrozumiane – dodaje.

Jak swój najnowszy transfer komentują Solar i Białas? – Współpraca z Neile od samego początku układała nam się bardzo pomyślnie. Nie należy on do raperów których miesiącami prosi się o zwrotki, zresztą wystarczy spojrzeć w dyskografie i widać, że jest pracowity. Mamy podobną wizję tego jak powinien wyglądać rap i, mimo dość odmiennych stylówek, łatwo znajdujemy wspólny mianownik. Do nici porozumienia warto dorzucić bardzo charakterystyczną, niską barwę głosu która od razu zapada w pamięć, odległe egotripy i błyskotliwe spostrzeżenia. Do tego potrafi dojebać jak na SBMaffijczyka przystało więc nie pozostaje nic innego jak działać. Dla tych którzy choćby pobieżnie śledzą nasze poczynania ta formalność nie powinna być żadnym zaskoczeniem. Ze swojej strony liczymy na długą, owocną współpracę zarówno przy solowych rzeczach Neile jak i różnych ekipowych ruchach. Oficjalne siemano – komentują włodarze SB Maffija Label.

Premiera pierwszych klipów promujących „Kicktape 2.0” w lipcu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments