Planet Asia i piątka kolejnych graczy w line-upie Hip Hop Kemp 2016

0

Wraz z początkiem wakacji do składu festiwalu Hip Hop Kemp wpada powiew świeżości w postaci sześciu nowych ksyw! Kolejna odsłona kempowego line-upu to istna mieszanka muzyczna – dobra dawka europejskich brzmień, trochę żywych instrumentów, skille zza Oceanu i kobiecy akcent!

W pierwszym rzucie pojawia się londyński raper i producent Jay Prince, który serwuje chillowe, kojące brzmienia przesiąknięte wpływami hiphopu z lat 90-tych. W tym roku Jay rozpoczął swoją debiutancką trasę koncertową, podczas której zahaczy także o Hradec. Obok niego ląduje francuskie trio A State Of Mind – czyli MC Green i FP oraz DJ Fade.

Przenosimy się za Ocean do słonecznej Kalifornii, skąd na HHK uda się Jason Green, znany szerzej jako Planet Asia! Połowa zasłużonego duetu Cali Agents, obecnie wchodzi w skład grupy Gold Chain Military. Na kempowej scenie pojawi się także producent, beatboxer i DJ – Exile oraz raper Johaz pod szyldem Dag Savage, których na majku wspierać będzie Choosey! W festiwalowym składzie nie mogło zabraknąć miejsca dla płci pięknej – Festivalpark odwiedzi młoda reprezentantka Brooklynu Chelsea Reject! Ostatnią czerwcową odsłonę zamyka pochodzący z Bronxu Kemba aka YC The Cynic.

Piętnasta edycja legendarnego festiwalu Hip Hop Kemp startuje od 18 do 20 sierpnia 2016 w Festivalparku w czeskim Hradec Králové (zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej). Line-up wielkiego święta czarnych brzmień zasilili do tej pory między innymi Method Man i Redman, Machine Gun Kelly, Pete Rock & CL Smooth, Masta Ace, Anderson .Paak, A-F-R-O, Mick Jenkins, Looptroop Rockers i wielu innych, a także polska reprezentacja: Kaliber 44, Tede & DJ Buhh, JWP/BC, Kękę x Paluch, Rasmentalism, Małpa i inni.

Trzydniowe karnety oraz ostatnią pulę biletów VIP znajdziecie w polskiej przedsprzedaży na www.joyStore.pl/hhk, a wszystkie zamówienia z kempowymi koszulkami mają darmową wysyłkę! Wkrótce wystartuje także rezerwacja miejsc w Kempobusach – specjalnych autokarach, które wyruszą na festiwalu z kilkunastu polskich miast i dotrą do Festivalparku w środę, 17 sierpnia na oficjalne warm-up party.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments