Powrót Króla – zmiana daty koncertu

0

Powrót Króla przeniesiony.

Kilka dni temu organizator koncertu „Powrót Króla – Popek & Goście” poinformował, że wydarzenie nie odbędzie się w początkowo zaplanowanym terminie – 18 czerwca. Teraz dostaliśmy szczegółowe wyjaśnienie i poznaliśmy nową datę koncertu.

Wydarzenie odbędzie się 24 września. Poniżej informacja od organizatora:

„Drodzy fani!
Część z was już dała wyraz swoim emocjom wywołanym przesunięciem koncertu Powrót Króla w komentarzach pod wcześniejszymi postami, wszystkie uwagi bardzo szanujemy i chcielibyśmy na każdą z nich odpowiedzieć, dlatego aktualizujemy status imprezy i informujemy, że Powrót Króla na pewno się odbędzie i NA PEWNO w Krakowie – 24 września 2016 roku.
To jedyny najbliższy, możliwy termin, który pozwoli na organizację koncertu, a nie jego definitywne odwołanie. A tego ostatniego od początku bardzo chcieliśmy uniknąć, starając się od wczoraj szukać jak najlepszego rozwiązania dla całej sytuacji. Bo wierzymy, że zarówno wy, tak jak Popek i jego goście, bardzo chcecie się wszyscy razem spotkać na jedynej takiej imprezie w Polsce.
Udało się z nowym terminem, udało się obronić Kraków, a przecież Powrót Króla nie mógłby się odbyć w innym miejscu, jak pod Wawelem. Dlatego wierzymy, że większość z was będzie z nami we wrześniu na tym wielkim evencie.
Wszystkie bilety na Powrót Króla pozostają oczywiście ważne. Każda osoba, która zakupiła bilet na ten koncert przed 18.06.2016 otrzyma w ramach rekompensaty zmiany terminu płytę „Popek & Matheo” lub „Gang Albanii” – podpisaną własnoręcznie przez Króla.
Te osoby, które postanowią jednak zrezygnować, mogą oczywiście ubiegać się o zwrot kosztów za zakupiony bilet. Dokładna informacja dotycząca zwrotu wejściówek podana zostanie na stronie www.ticketpro.pl.

W piątek opublikujemy także krótkie oświadczenie wideo z wiadomością od Popka oraz organizatorów koncertu. Raz jeszcze dziękujemy za wyrozumiałość i wierzymy, że wszyscy będziemy się świetnie bawić we wrześniu.
Wszelkie informacje związane ze zmianą terminu, będziemy publikować na stronie wydarzenia na facebooku.

Info odnośnie ewentualnych zwrotów pojawi się pod linkiem http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1840635-powrot-krola-popek-i-goscie.html

Osoby które zakupiły bilety w sklepie HIP HOP STUFF ul. Floriańska 24 mogą bezpośrednio załatwiać sprawę w sklepie”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments