Rap Shot #3: Guova, Wac Toja, Plejer, Dmk, Leh, Sage, TKZetor, Kamel i inni

0

Guova, Dmk, Wac Toja, Leh, Tafel JTS, Kamel…To tylko kilka nowości, które zebraliśmy do dzisiejszej części Rap Shot. Oprócz już wymienionych mamy powrót Born Juices i klip jako Uliczna Strona, klip od Plejera, „Typowy banger” od Świni czy 3 numery od Sage’a – jeden solowy i dwa z TKZetorem. Co jeszcze? Sprawdzajcie poniżej.

„Zapach” to numer z „SEZON NA TRUEskawki EP”, czyli epka, która miała wyjść już z osiem razy, ale nigdy nie wyjdzie. – informuje Guova. Numer jest z 2014 roku, nagrany w 2016 pod inny bit niż był pierwotnie.

„Chcą nas zamknąć” to solowy kawałek od Sage’a, który zremiksował piosenkę Skepty „Shutdown”. Numer ten dedykowany jest wszystkim którzy cenią sobie prawo do wolności, zwolennikom pokera, palenia marihuany, picia pod chmurką oraz kibolom.

„Nie Widzę Ich” to czwarty numer z serii na kanale Wac Toja.

Singiel „Bezwzględna gra” to 9 obraz zapowiadający nową płytę lubelskiego artysty Dmk o tytule „Ogień”, który został stworzony przez Dajwersa. Za produkcję muzyczną odpowiada Wojtek Zet.

Apetyt na życie to kolejny singiel promujący EP „Bez ograniczeń”, kieleckiego rapera Luxona. Gościnnie w numerze udzielają się Anton, Blemia oraz Marlejah. Premiera płyty we wrześniu 2016 roku.

Luźny joint od White-a na którym udzielił się Bedoes.

Under Draft prezentuje teledysk Folka do numeru „Ładne rzeczy”, będący jednym z wielu nadchodzących luźnych numerów zawodnika z Krakowa.

„Piosenka o kolegach po fachu.” – tak swój numer opisał Kovaleffsky. Za bit w utworze „Koński Grajm” odpowiada Dubsknit.

Pierwszy klip Plejera z epki „Już Raz Tam Byłem”. Gościnnie w numerze „Sen Spokojny” udzielili się Tobik i Harry. Za produkcję odpowiedzialny jest Fryta Beatz. Premiera albumu została zaplanowana na październik 2016.

„Many Many” to przedostatni video mashup, który wprowadza nas w klimat projektu Sage’a i TKZetora pt. „Dzień Świra”. Gościnnie na tracku możemy usłyszeć Krimesona GRZ.

Ekipa The Truekings odniosła się także do informacji, na temat zaginięcia Krimesona: – Kilka słów gwoli wyjaśnienia na temat zaginięcia naszego kolegi Krimson’a GRZ. W dniu 27.04.2016 r. opublikowany został numer Krimeson’a GRZ pt. „Wiara” z informacją, że nasz ziomek zaginął i nie daję żadnego znaku życia. Według nieoficjalnych informacji Paweł żyje i przebywa w areszcie w jednym z krajów Uni Europejskiej! Jaka jest prawda? Tego nie wiemy sami… Mamy nadzieję, że sytuacja się wyjaśni w ciągu najbliższych dni. Póki co, publikujemy kolejny numer z gościnką naszego kolegi. Piosenka została nagrana w maju 2015 roku.

Nowy numer Leha pt. „Prochy (2020 FIow)”. Za produkcję bitu odpowiada Nikaragua GuacamoIe.

Kamel zaprasza do przesłuchania kolejnego utworu z cyklu Halftime. Tym razem jest to utwór „Kolejny buch” do bitu Mr Onte. Jest to kolejna odsłona cyklu #Halftime – pojedynczych kawałków udostępnianych słuchaczom pomiędzy długogrającymi materiałami.

Born Juices powraca jako Uliczna Strona. Na majkach Bitter i Mleko, który wyprodukował także bit. Skrecze dograł DJ Crazy.

Tafel JTS udostępnił nowy klip. Produkcją numeru „Fake Rap Stuff” zajął się Szwed SWD, cuty to dzieło DJ-a Grama.

Na lekko ponad dwa tygodnie przed premierą nowego albumu, reprezentant Brain Dead Familii – Arach – puszcza w sieć kolejny, premierowy singiel. Tym razem jest to utwór „Bękarty Diabła”, który wyprodukował Pablo Beats.

„Typowy banger” od Świni. Bit wyprodukował Fawola. „Typowy banger” to pierwszy singiel z EPki „W przerwie od życia”.

SVV prezentuje drugi teledysk promujący najnowsze wydawnictwo „SVV: Small City, Big Dreams MIXTAPE”. Na projekt składają się solowe oraz wspólne numery członków całego składu. Za warstwę muzyczną utworu Veritasa „Moi Ludzie” odpowiada Lanek.

Pierwszy obraz promujący płytę „Wernisaż” autorstwa Skow na bitach Yelloha. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni Piha – Pihszou Rec.

Pierwszy singiel Toonego z nadchodzącej wielkimi krokami płyty „King of hate”. Długo wyczekiwany album ukaże się w 2 edycjach (polskiej i niemieckiej). Gościnnie w numerze „Pamiętamy” udzielił się Basti.

Wytwórnia Soul Records przedstawia wiralowego streetshota do numeru Dejwida, na którym gościnnie wystąpił Zelo PTP. Za podkład muzyczny odpowiedzialni są JERRY&DLUC.

„Pokusa” to ostatni luźny numer a zarazem video mashup, który wprowadza nas w klimat projektu Sage’a i TKZetora.

Pierwszy singiel z albumu Nastyk Kritaczi „Stan umysłu”. W teledysku do numeru „Nieoszlifowany diament” wystąpili: Marek Saganowski (piłka nożna), Damian Gielnicki (footbag), Michalina Rudek (taniec), Pan Krok & Bax (Skill Fanatikz Crew – breakdance), Norbert „Noras” Dąbrowski (boks), Ania F.F. & Piotr D. (FitLove kolektyw), Michał Niewiński & Maciej Duch (barmani flair), Adam Linowski (koszykówka).

„DeJa Vu” to kolejny singiel promujący album Herona o takim samym tytule. Gościnnie w numerze pojawia się Rafi, bit to dzieło The Dzonsons.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments