Rap Stacja Festiwal 21-23 lipca 2016 Wolsztyn

0

Nowiutki, jeszcze cieplutki, trzydniowy festiwal kultury hip – hopu w jego pełnym wymiarze. Koncerty największych rapowych gwiazd, freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. – to wszystko znajdziecie w czwarty weekend lipca w Wolsztynie. W miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą i cudownymi mieszkańcami. Cała zachodnia Polska czeka i zaprasza na festiwal, który na stałe wpisze się w Wasz wakacyjny kalendarz. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej.

„Trzy dni bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem będą dobiegały końca imprezy w specjalnie wybudowanym klubie festiwalowym, to ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na piłkę i zimne piwko na łonie natury. Po jeziorze będzie pływał rapowy statek, na którym odbywać się będzie hip-hopowy melanż, a w wolsztyńskim Skate Parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek.” – informują organizatorzy.

O.S.T.R., TEDE, TEN TYP MES, KALIBER 44, QUEBONAFIDE, MAŁPA, ŁONA i WEBER, JWP/BC, RASMENTALISM, KĘKĘ – to tylko niektóre składy, które pojawią się podczas Rap Stacja Festiwal. Będzie cała masa imprez towarzyszących, w śród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.

Klub festiwalowy zadowoli najbardziej wybrednych miłośników tańców, trunków i drinków, a specjalnie dobrana gastronomia nikogo nie zostawi głodnego. To wszystko w przyzwoitych cenach i w doborowym towarzystwie!

Wolsztyn – miasto położone 70 km. od Poznania w kierunku Zielonej Góry.
Dojazd: połączenie kolejowe z Poznania i Leszna, oraz autobusy z Zielonej Góry i Nowego Tomyśla
Baza noclegowa: pole namiotowe, domki kempingowe, kwatery prywatne, motele, pensjonaty i hotele – dla każdego coś miłego. Wszystko położone w lesie nad brzegiem jeziora.

Imprezy towarzyszące:

BEFORE RAP STACJA FESTIWAL (środa 20.07 w godz. 21:00-? plaża przy polu namiotowym)
HIP-HOP PLAŻA (pt/sb w godz. 10-15 plaża przy polu namiotowym)
BITWA FREESTYLE (21.07 klub, 22,23.07 duża scena)
GRAFFITI JAM (piątek godz. 15 -18 płot teren festiwalu)
BREAKDANCE (pokazy i warsztaty – klub festiwalowy pt/Sb w godz. 16-19)
ROLKI, DESKI I ROWERY – POKAZY I ZAWODY (pt/sb Skate Park start godz. 14)
RAP POCIĄG (kurs specjalnego, zabytkowego pociągu „na parze” pomiędzy Lesznem a Wolsztynem)
HIP-HOP STATEK (rejs po jeziorze z dj-em)
SPOTKANIA Z GWIAZDAMI (klub festiwalowy pt/Sb w godz. 15-16)
HIP-HOP GIEŁDA (sobota godz. 15-18 teren festiwalu) pamiątki, płyty, ciuchy, gadżety itp. – kupno / wymiana pomiędzy festiwalowiczami
WARSZTATY DJ-skie (klub festiwalowy piątek w godz. 14-15)
KLUB FESTIWALOWY /ALIBI NA WYJEŹDZIE/ (czynny od godz. 18 w czwartek 21.07 do godz. 6 rano w niedzielę 24.07) Na terenie festiwalu stanie duży namiot gdzie na czas Rap Stacji przeniesie się znany z wyjątkowych koncertów i imprez wrocławski klub Alibi.
ZLOT FOOD TRUCKÓW (21-23.07 teren festiwalu, część aut pojawi się również na Before festiwalu, Hip-Hop plaży i w Skate Parku)

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1575668292760196/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments