Showcase polskich finalistów Mistrzostw Świata DJ-ów Red Bull Thre3style

0
Dj 69 Beats

Zwycięzca polskiego finału Mistrzostw Świata DJ-ów Red Bull Thre3style – DJ 69Beats – oraz dwaj finaliści – VaZee DJ i FALCON1 – zaprezentują swoje umiejętności 11 czerwca w Sopocie. Impreza odbędzie się w ramach konferencji Seazone Music & Conference.

Niedawno zakończyła się muzyczna bitwa sześciu utalentowanych DJ-ów na polskim finale Red Bull Thre3Style, a na horyzoncie pojawiła się kolejna dawka beatów i skreczy. 11 czerwca w VIVA CLUB Sopot odbędzie się Red Bull Thre3Style Showcase, na którym wystąpi trzech spośród tegorocznych finalistów, w tym również zwycięzca.

Party Rocker z Sopotu – 69Beats – jest miłośnikiem technologii i nowoczesnych DJ-skich urządzeń, a co za tym idzie, autorem wielu oryginalnych technicznych patentów. To m.in. dzięki nim zwyciężył w tegorocznym polskim finale Red Bull Thre3Style. 69Beats przygotowuje się teraz do udziału w globalnym finale Mistrzostw Świata DJ-ów, które odbędą się w Chile. Impreza w Spocie będzie dla niego świetnym treningiem przed wyjazdem.

VaZee zaś w zeszłym roku zdobył tytuł Mistrza Polski Red Bull Thre3Style i reprezentował Polskę na finale w Tokio. Cieszy się on również tytułem Mistrza Świata IDA World w kategorii Show. DJ znany jest także ze współpracy z raperem KęKę, z którym zagrał ponad sto koncertów w Polsce oraz za granicą. Jego sety to mix świeżych, nu beatowych produkcji z klasycznym funkiem, rapem i bassowymi brzmieniami, a wszystko to przeplatane jest dogranymi na żywo partiami perkusyjnymi.

FALCON1 kiedyś mocno zaangażowany w bitwy turntablistyczne, dziś skupia się na graniu oraz nagrywaniu. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip-hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką. Współpracuje z czołówką polskiej sceny hip-hopowej, koncertuje i nagrywa z JWP/BC i Sztigarem Bonko, jest częścią projektu Turntable Orchestra. Wraz z Michałem Urbaniakiem wystąpił w polskiej edycji Boiler Room.

Red Bull Thre3style Show Case
Data: 11.06.2016
Miejsce: VIVA CLUB Sopot, Al. F. Mamuszki 2, Sopot
Start: 21:00
Bilety: 20/25 zł

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments