Wielka Bitwa Freestyle’owa o Twierdzę Boyen na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016

0

Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią: O.S.T.R., Tede, Sokół i Marysia Starosta, JWP/BC, Hemp Gru, Małpa, Tau, Kali, Sobota, VNM, Te-Tris, Quebonafide, Taco Hemingway, Miuosh oraz Mielzky. Trzydniowe święto hip-hopu w Giżycku potrwa od 21 do 23 lipca. Organizatorzy ujawnili szczegóły wielkiej bitwy freestyle’owej o Twierdzę Boyen, jaka rozegra się w trakcie festiwalu pod patronatem WBW.

Wielka Bitwa Freestyle’owa o Twierdzę Boyen odbędzie się w systemie pucharowym poprzedzonym eliminacjami. Ze względu na patronat WBW do fazy pucharowej trafi dwójka rozstawionych zawodników (wkrótce ujawnione zostaną ich ksywki), a o pozostałe 6 miejsc w 1/4 finału powalczą wszyscy chętni, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa, wypełniając stosowny formularz na stronie MHHF-u: https://goo.gl/V7CfQv

Główna nagroda dla zwycięzcy bitwy o Twierdzę Boyen to 1000 zł i beczka piwa. Vice-mistrz otrzyma zaś 500 zł w gotówce. W jury zasiądą Rufin MC, CNE oraz wielokrotny laureat wolno-stylowych zmagań w Giżycku – Emtes. Tradycyjnie jednak duży wpływ na werdykty będzie miała zgromadzona publiczność. Zawody poprowadzą Numer Raz i Proceente – start eliminacji przewidziany jest na sobotę 23 lipca na godzinę 18:00.

Wielka Bitwa Freestyle’owa o Twierdzę Boyen na fb: https://www.facebook.com/events/629726657178047

Przy okazji warto dodać, że zmienił się finalny zestaw wykonawców, którzy zawalczą o główną nagrodę w konkursie „Zagraj na MHHF 2016”. O możliwość realizacji, miksu i masteringu wybranego singla ze swojego repertuaru – wraz z wytłoczeniem 200 fizycznych egzemplarzy – zawalczą: Nastyk Kritaczi, Sequel i Kurzy, Łosiek, J.I.M.B., Wołek/Wieczorek oraz Subaru Gang.

A tak przedstawia się harmonogram koncertowy MHHF 2016:

Czwartek 21.07 – Sokół i Marysia Starosta, Hemp Gru, Taco Hemingway, Tau, Te-Tris
Piątek 22.07 – Tede, Kali, Miuosh + Live Band, VNM, Mielzky
Sobota 23.07 – O.S.T.R. + Live Band, JWP/BC, Małpa + Live Band, Quebonafide, Sobota

Tradycyjnie rozdane zostaną też autorskie festiwalowe nagrody, czyli „Złote Felgi” w kategoriach: „Całokształt Twórczości” oraz „Płyta Roku”.

Organizatorzy zapraszają też na oficjalne i ekskluzywne Before Party. Na dzień przed startem MHHF-u pokład statku Żeglugi Mazurskiej zamieni się w parkiet, który rozgrzeją mazurskie słońce oraz trzech imprezowych asów: Falcon1, Black Belt Greg oraz Junskee. A wszystko to przez ponad 5 godzin rejsu, w niesamowitej scenerii jeziora Niegocin. Ponadto bar ze specjalnymi alko-promocjami, mazurski bufet oraz konkursy z nagrodami od sponsorów. Szczegółowe info pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1347374095279942

Bilety i karnety festiwalowe można zamawiać przez stronę: http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/sklep/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments