De La Soul, Taco Hemingway, Miuosh, Tede i inni wystąpią na EB Hel Spot

0

29 lipca startuje Hel Spot – nowa miejscówka nad Bałtykiem, do której marka EB zaprasza wszystkich spragnionych dobrej zabawy, pozytywnej energii, muzyki i relaksu w bezpretensjonalnym wakacyjnym klimacie. Zapowiada się morze niesamowitych atrakcji!

Marka EB od początku obecności na rynku wyznaczała trendy, zaskakiwała kreatywnością, nie bała się robić rzeczy nowych, świeżych i nieoczywistych. Zawsze kojarzona była z młodością, totalnym luzem, dobrą energią i zabawą. W te wartości wpisuje się Hel Spot nowa inicjatywa na letniej imprezowej mapie Polski, która ma szanse stać się obowiązkowym punktem wakacyjnych podróży młodych ludzi.

Hel Spot wkrótce stanie się najbardziej intrygującym miejscem na polskim wybrzeżu z najlepszymi atrakcjami pod słońcem. Na najdalej wysuniętej plaży Półwyspu Helskiego otwarte zostanie miejsce tętniące muzyką, wibrujące dobrą energią i zaskakujące spontanicznością.

Dla spragnionych orzeźwienia otworzy się kolorowy beach bar rodem z tropikalnych plaż, na aktywnych czeka baza letnich sportów, gdzie można będzie spróbować swoich sił na slackline, torze do skimboardu czy zagrać w siatkówkę plażową. Na miejscu działać będzie też centrum artystycznych wydarzeń, letnie kino i wiele innych atrakcji.

Codziennie na plaży kręcić się będą imprezy z najlepszymi DJ-ami. Zagrają: Flirtini, Chloe Martini, Last Robots, Spisek Jednego, U Know Me Radio, Novika & Mr. Lex, Noz, Wasabi, Sympatique, Brainwash, Laydj, Zeppy Zep, Matat Professionals, Kovvalsky.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie prawdziwa muzyczna uczta – dwudniowy koncert finałowy (13-14 sierpnia), podczas którego wystąpią topowi polscy i zagraniczni artyści. Na scenie usytuowanej na jednej z najpiękniejszych bałtyckich plaż zagrają: De La Soul, Hercules & Love Affair, Monki, Łąki Łan, Taco Hemingway, Xxanaxx, Miuosh, Tede oraz Madofako.

Z pewnością wszystkich ucieszy to, że wstęp na Finał oraz wszystkie imprezy Hel Spot jest bezpłatny. Dodatkowo dla uczestników przewidziano specjalny transport z Trójmiasta do Helu i z powrotem.

Tym bardziej tego lata warto przestawić się na letni czas z EB i spędzić nad morzem wakacje inne niż wszystkie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments