Już za trzy dni 40 urodziny Tede

0

Dokładnie za trzy dni odbędą się największe hiphopowe urodziny w Polsce. Co roku ponad półtora tysiąca osób przybywa do Mielna z każdego zakątka Polski by wspólnie z ekipą Wielkie Joł świętować rocznicę urodzin Tede. W tym roku będą to już 40 Urodziny i 10 impreza urodzinowa organizowana przez Wielkie Joł na wybrzeżu! Jak Zagrają między innymi Hill Records, Kłodzian, WuWunio, Abel & Brat Jordah oraz oczywiście Tede & Pan Zgrywus! Imprezę poprowadzą CNE i Bonzay.

Urodziny Tede mają już dziesięcioletnią tradycję. Przypomnijmy – jak dotąd odbywały się w mieleńskim klubie Bajka. W ostatnich latach chętnych do wzięcia udziału w imprezie urodzinowej Tede było więcej niż dopuszczalna pojemność klubu i ta tendencja wzrostowa skłoniła Wielkie Joł do przeniesienia imprezy. Na szczęście bardzo blisko, bo z Mielna do Koszalina! Jak informuje Wielkie Joł w tamtejszym krytym amfiteatrze zmieści się nawet kilka tysięcy osób, a jest położony tylko 15 minut jazdy z Mielna.

„W ubiegłym roku Tede na zakończenie obiecał, że zrobimy plener i dotrzymujemy słowa. Wiadomo, że niektórzy narzekali, że nie robimy imprezy na plaży. Patrząc jednak na pogodę jesteśmy z tego zadowoleni. Po pierwsze jesteśmy wciąż w Mielnie i gramy w Koszalinie, a dodatkowo solidny dach koszalińskiego amfiteatru zapewni nam ochronę przed kaprysami pogody. I to nie tylko artystom, ale wszystkim uczestnikom imprezy, bo cały obiekt jest zadaszony. Zapraszamy serdecznie, bo jak co roku będzie grubo!” – dodaje Wielkie Joł.

Ponadto w dniu imprezy na trasie Mielno-Koszalin-Mielno będą kursowały specjalne TEDEBUSY lokalnej firmy transportowej Ronin. Od godziny 16:00 rozpoczną kursowanie spod Hali Sportowej MOSIR w Mielnie bezpośrednio do koszalińskiego Amfiteatru. W drogę powrotną do Mielna busy rozpoczną kursowanie około godziny 23:00 z parkingu przed Amfiteatrem i zakończą trasę pod MOSIR w Mielnie.

Koszt biletu 5 PLN w jedną stronę. Oprócz tego do Koszalina będzie można dostać się jednym z wielu autobusów rejsowych, które kursują dość często.

Data: Poniedziałek 25 Lipca 2016
Start imprezy o godzinie 18:00

Zagrają:
Kłodzian
Hill Records
WuWunio
Abel & Brat Jordah
Tede & Pan Zgrywus

Prowadzenie Bonzay & CNE

Miejsce: AMFITEATR MIEJSKI W KOSZALINIE [15 minut z Mielna!]

Wydarzenie na fb: https://facebook.com/events/484494551733732/

Bilety w cenie 40PLN do kupienia na Ticketpro: https://shop.ticketpro.pl/pl/external/link?ei=26755

Bilety będzie można również zakupić na wejściu do amfiteatru w cenie 50PLN.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments