MaxFloLab poszerza się o kolejnego rekruta

0

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj pierwszy klip Drozdy. Raper jest kolejnym tzw. rekrutem hip-hopu w MaxFlo. „Naga bragga” to zwiastun jego mixtape’u pt. „Wylot z gniazda”. Krążek ukaże się w ramach inicjatywy MaxFloLab jeszcze w tym roku.

Słuchaczom poznańskiego podziemia dał się poznać już w 2013 r. W marcu tego roku z utworem „Alcaya” pojawił się na „Stopach i werblach” Christofera Lucy m.in. wśród takich artystów, jak: Fokus, Rahim, Zeus, Bob One, Buka czy K2. Teraz Drozda zasila szeregi MaxFloLabu.

Jakkolwiek się to dalej nie potoczy, czuję, że wbijam z czymś nowym, świeżym – komentuje sam zainteresowany. – Przekażę dużo treści, nie wychodząc z formy. Przewiduję dużo gier słownych – zapowiada „Wylot z gniazda”, swój pierwszy mixtape w MaxFloLabie.

Za realizację wideo do „Naga bragga” odpowiada Marcin Mrowiński. Autorem bitu jest VictorV.

Przypomnijmy, że MaxFloLab to inicjatywa promująca tych mniej znanych, ale wyróżniających się spośród reszty artystów. Wywodzą się z niej chociażby tacy raperzy, jak: K2, Kleszcz czy Bejf. MaxFlo zapewnia im szeroko pojętą promocję. Najlepszym oferuje wydanie krążka „na legalu”. Na decyzję o zaprezentowaniu danego artysty na legalnym rynku fonograficznym mają wpływ przede wszystkim odbiorcy.

Widzowie MaxFloRecTV udzielają nam informacji zwrotnej poprzez „łapki” w górę lub „łapki” w dół pod klipem danego rekruta. Piszą też komentarze na YouTubie i Facebooku. Wysyłają maile i głosują na swojego faworyta www.MaxFlo.pl w zakładce Lab – mówi Robert Boćwiński, koordynator akcji. – Jeśli można mówić o alternatywie w hip-hopie, to takie jest właśnie MaxFloRec. Najnowsza propozycja na MaxFloRecTV może zaskoczyć naszych stałych odbiorców. MaxFloLab rządzi się jednak innymi prawami. Nie boimy się eksperymentów. Tym razem postawiliśmy na bardzo charakterystycznego reprezentanta nowej szkoły rapu – dodaje.

Rekrutacja do MaxFloLabu nie ma żadnych ram czasowych – swoje utwory zaprezentować można w każdej chwili, pisząc na demo@maxflo.pl lub wysyłając płytę drogą tradycyjną.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments