Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 – szczegółowe info logistyczne

0

Odpowiedzi na często zadawane pytania.

Poznaliście już pełny line-up Mazury Hip-Hop Festiwal 2016. Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią: O.S.T.R., Tede, Sokół i Marysia Starosta, JWP/BC, Hemp Gru, Małpa, Tau, Kali, Sobota, VNM, Te-Tris, Quebonafide, Taco Hemingway, Miuosh oraz Mielzky. Trzydniowe święto hip-hopu w Giżycku potrwa od 21 do 23 lipca. Aby zwiększyć komfort pobytu festiwalowiczów, organizatorzy przygotowali specjalny FAQ, czyli odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej powtarzające się pytania.

Jak dojechać do Giżycka?

Polecamy transport kolejowy lub autobusowy. Najlepiej dostać się do Olsztyna i tam skorzystać już z komunikacji lokalnej (pociągi InterRegio, PKS lub bus). Można też oczywiście przyjechać samochodem. Festiwalowe pole namiotowe przy Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku jest wyposażone w parking, który będą mogły użytkować osoby z wykupionym karnetem kempingowym.

Gdzie najlepiej przenocować?

Zapraszamy na oficjalne pole namiotowe MHHF 2016 przy Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku, oddalone o zaledwie 300 m od terenu festiwalowego. Będzie tam dostęp do toalet i pryszniców. Na miejscu można też skorzystać z parkingu i dostępu do gniazdek sieciowych, np. w celu naładowania telefonu. Szczegółowe informacje na temat pola i rezerwacji miejsc znajdziecie na stronie: http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/pole-namiotowe-mhhf-2016/

Pole namiotowe jest otwarte od czwartku 21 lipca od godz. 11:00 do niedzieli 24 lipca do godz. 12:00.

Jak wygląda teren festiwalowy? Gdzie zlokalizowana jest główna scena i wejście?

Wystarczy, że zapoznacie się z poglądową mapką terenu Twierdzy Boyen. Są na niej zaznaczone: wejście na teren festiwalowy, kasa biletowa, punkt wymiany karnetów na opaski, punkt odbioru akredytacji prasowych, strefa handlowa, strefa gastronomiczna, toalety, punkt medyczny, mała oraz duża scena, a także widownia:
mapka_sytuacyjna_mhhf_2016_web

Gdzie mogę wymienić swój karnet festiwalowy na opaskę?

Punkt wymiany karnetów na opaski (na których podstawie będziecie wpuszczani każdorazowo na teren festiwalowy) zlokalizowany jest przy głównym wejściu na teren festiwalowy Twierdzy Boyen. Prosimy pamiętajcie o odpowiednim zabezpieczeniu swoich karnetów. Niekompletne bilety z oderwanymi częściami perforacji nie będą przez nas honorowane.

Czy na terenie festiwalowym będzie można używać karty płatniczej?

Karta debetowa lub kredytowa nie jest preferowanym środkiem płatniczym na terenie festiwalowym. Zalecamy zatem przygotowanie sobie wcześniej odpowiedniej sumy gotówki, która pozwoli Wam swobodnie dokonywać wszystkich niezbędnych płatności w strefie gastronomicznej czy handlowej.

Ile scen będzie funkcjonować podczas Mazury Hip-Hop Festiwal 2016?

Oprócz głównej sceny koncertowej MHHF 2016, na której odbędą się wszystkie koncerty headlinerów festiwalu, działać też będzie mała scena. Jej rezydentami są Rufin MC i DJ Beredson, a odbędą się na niej m.in. eliminacje Wielkiej Bitwy Freestyle’owej o Twierdzę Boyen. Pozostałe aktywności małej sceny festiwalowej ujawnimy bliżej daty rozpoczęcia imprezy.

Co będzie można kupić w festiwalowej strefie handlowej?

W strefie handlowej będą m.in. stoiska popularnych marek hiphopowych, labeli oraz sklepów płytowych, a także gadżety związane z jubileuszową 15 odsłoną MHHF 2016. Znajdziecie tam m.in. oficjalne festiwalowe tiszerty.

Gdzie mogę kupić swój karnet na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016?

Karnet (zarówno jedno jak i trzydniowy) będzie można oczywiście zakupić w kasie przy głównym wejściu na teren festiwalowy. W przedsprzedaży jest on też wciąż dostępny na naszej stronie internetowej: http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/sklep/

A także za pośrednictwem serwisów: Ticketpro, Ebilet, Biletin, Biletomat, Biletyna ,Kupbilecik i Bilety24. W sprzedaży stacjonarnej znajdziecie go w następujących punktach:

Ełk
Sklep Slam City – ul. Wojska Polskiego 43 A

Giżycko
IT – ul. Wyzwolenia 2
Centrum Podróży – ul. Dąbrowskiego 3
Ośrodek AZS Wilkasy
Kantyna Boyen – Twierdza Boyen

Kętrzyn
Biuro Podróży – Pl. Piłsudskiego 12

Mikołajki
IT – Wolności 3

Mrągowo
M.A.T. – ul. Ratuszowa 5

Olsztyn
Sklep Remedium – ul. Kołłątaja 2

Pisz
Dom Kultury pl. Daszyńskiego 16

Ruciane-Nida
IT – ul. Dworcowa 14

Warszawa
Sklep Serum, C.H. „Land” – lok. 114 – ul. Wałbrzyska 11

Węgorzewo
W.C.K. – ul. Bema 14

Mazury Hip Hop Festiwal 2016 | Świętujemy XV-lecie!
21-23.07.2016 | Giżycko | Twierdza Boyen

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments