Neile „Bogaty Ziomek” – teledysk. Start preorderu „Kicktape 2.0”

0

W sieci pojawił się zapowiadany klip Neile do utworu „Bogaty ziomek”.

Za produkcję bitu odpowiada Wizard. Z dniem dzisiejszym, na www.sbstuff.pl wystartował także preorder albumu „Kicktape 2.0”, którego premiera została zaplanowana na 26 sierpnia.

Na pierwszym „Kicktape” Neile szukał nowych rozwiązań i na nowo „uczył się rapować”, dobrze się przy tym bawiąc. Przy „Kicktape 2.0” raper znalazł i opanował nowe patenty, a kluczem okazała się właśnie zabawa wynikająca z tworzenia i spokój jaki towarzyszył mu przy powstawaniu tego materiału. Artysta ciężko pracował nad wypracowaniem w sobie tego spokoju, nie zważając na przeciwności losu i codzienne problemy natury egzystencjalnej.

Jest to materiał człowieka po przejściach, który nigdy nie zwątpił w to co robi. Przekonałem się, że wszystko czego potrzebuję już posiadam i mogę to rozwinąć, a rzeczy, które uważałem za słabości stały się moją siłą. Nie czuję ogromnej potrzeby mówienia o tym, w sposób oczywisty na albumie. Pomiędzy wierszami umieszczam odpowiedzi, które znalazłem przez ostatnie lata. Na wierzch wyciągam także, swoje inspiracje sztuką i popkulturą. Stworzyłem też kilka postaci/moich alter ego, obok których ciężko będzie przejść obojętnie. Wszystko tworzyłem na czuja, intuicyjnie, bez kalkulacji – tak Neile komentuje „Kicktape 2.0”.

Na płycie znajdzie się 13 premierowych utworów na autorskich bitach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments