Raper z Indiany strzelił sobie w twarz – video

0

Początkujący raper o imieniu Kasper Knight, znany jako Kasper Tha Phantom strzelił sobie w twarz by zdobyć trochę rozgłosu.

Amerykanin postanowił zyskać sławę, jednak zamiast muzyki wybrał pistolet. Jakby nie patrzeć udało mu się zdobyć internetowy fame – piszą o nim największe media w USA i nie tylko. Video z całego zajścia udostępnił na facebooku. Zostało ono już usunięte, tak samo jak jego fanpage i prywatny profil, ale do wczoraj filmik na FB obejrzało ponad milion ludzi. Jednak co raz dostało się do internetu, już w nim pozostanie i tak jest też w tym przypadku – filmik został już wrzucony na kilka innych stron.

Ale zacznijmy od początku. Kasper Tha Phantom postanowił nakręcić teledysk, w którym będą ujęcia, jak strzela sobie w twarz z pistoletu. Żaden operator nie chciał tego udokumentować, więc raper wziął sprawy w swoje ręce i nakręcił wszystko telefonem. Kasper przyłożył lufę do policzka i pociągnął za spust! W opisie do filmu na FB stwierdził, że nie było to nic wielkiego: – To naprawdę nic. Wcześniej byłem postrzelony kilka razy, więc teraz to było jak 4 na 10 w skali bólu. Po wystrzale wyglądam na zdezorientowanego. To dlatego, że bolały mnie uszy i słyszałem tylko dzwonienie. Trudno było się skupić przez ten dźwięk, nie byłem też pewien, czy nie połknąłem kuli – napisał Kasper Tha Phantom.

Mimo tego, iż raper ma aktualnie swoje 5 minut sławy, mało prawdopodobne jest, że usłyszymy o nim jeszcze za sprawą swoich utworów.

Filmik do sprawdzenia poniżej. UWAGA: VIDEO NIEODPOWIEDNIE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments