Spinache „Goldie” – teledysk

0

Zaraz po wakacjach ukaże się nowy studyjny longplay Spinache’a – pochodzącego z Łodzi kompozytora, producenta i wokalisty.

Singlowy „Goldie” to wciągająca i szczera narracja artysty świadomego swojej wartości i przebytej drogi. Nowoczesna i lekko mroczna warstwa muzyczna współgra z nietuzinkowym klipem, stworzonym przez ekipę The New Black. 

Do współpracy przy utworze Spinache zaprosił Stana Michalaka – cenionego basistę i stypendystę Alban Berg Fundation w Wiedniu – związanego przez wiele lat z artystyczną sceną Berlina.

Paweł „Spinache” Grabowski łączy w sobie niebagatelne doświadczenie z bardzo świeżym spojrzeniem na muzykę. Jako kompozytor, producent, wokalista i tekściarz artystyczny warsztat doskonali od połowy lat 90. Niegdyś związany mocno ze sceną hiphopową (Thinkadelic, Obóz TA, Red & Spinache), od kilku lat mocno eksploruje nowe brzmienia już jako solowy twórca (longplay „Spinache”, Urban Rec 2014). Obecnie trwają pracę nad jego nowym studyjnym albumem, który ukaże się na jesieni 2016.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments