Szósty numer magazynu VAIB już w Empikach

0

Redakcja magazynu VAIB oddaje w ręce czytelników najnowszy numer czasopisma nieco wcześniej niż zwykle. Nowe pozycje wydawnicze, rozmowy z raperami i zajawkowiczami, felietony, informacje o najważniejszych wydarzeniach – to i wiele więcej można znaleźć na łamach letniego numeru jedynego magazynu o hip-hopie w Polsce.

Dzięki stałym rubrykom takim jak „Recenzje” i „Młodzi zdolni” na bieżąco można śledzić nowości na polskiej i zagranicznej scenie rapowej. Rzetelne oceny najświeższych albumów oraz prezentacje nowych, obiecujących MC’s stanowią interesujący wstęp do kolejnych treści zawartych w magazynie. Wywiady z raperami to tradycyjnie najbardziej obszerna część numeru. Krótko po premierach swoich najnowszych krążków na pytania redakcji odpowiadają Pelson, The Returners oraz Fu. Dla zainteresowanych fuzją rapu z dubstepem i grimem przygotowano zapis rozmowy z brytyjskim składem Virus Syndicate. Z kolei miłośników bardziej elektronicznych brzmień zaciekawią wywiady z NOON-em oraz wokalistką Izą Lach. W letnim numerze VAIB-u można również przeczytać szczere rozmowy z „żelazną damą” polskiej sceny – Ryfą Ri, a także ze słynną ekipą taneczną Polskee Flavour. Wywiad z Peją (twarzą okładki) oraz artykuł przedstawiający postać amerykańskiego rapera i freestyle’owca Royce’a Da 5’9 to ukłon w stronę weteranów, którzy mimo upływu lat cały czas są w formie. Enson, Fejz, Skorup, Otsochodzi i Emas również zostają przepytani w kwestiach związanych z muzyką i nie tylko. Trzecia odsłona cyklu „Archiwum polskich vinyli hip-hopowych” to prawdziwa gratka dla fanów analogowych brzmień i woskowych trzasków. Felietony „Mała niezależność” oraz„Brzydcy, młodzi, radykalni” pozwalają natomiast spojrzeć na rapgrę z pewnym dystansem. W najnowszym numerze nie mogło oczywiście zabraknąć informacji na temat letnich festiwali hip-hopowych, które przydadzą się wszystkim wybierającym się na imprezy plenerowe. Na kilku stronach magazynu zamieszczono również efekty pracy writerów, czyli zdjęcia ścian pokrytych graffiti.

Hip-Hop to nie tylko muzyka, sztuka i taniec – to styl życia i sposób na wyrażanie siebie. Osoby pragnące rozwijać swoją pasję mogą skorzystać z porcji wiedzy i informacji zawartej w najnowszym numerze VAIB-u – jedynego magazynu o hip-hopie w Polsce.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments