TPS „Tylko i Wyłącznie” – promomix video cz. 1

0

MCRecords przedstawia 1. część video-promomixu albumu TPS „Tylko i Wyłącznie”, którego zmixowaniem zajął się Dj VaZee. Oficjalna premiera odbędzie się 29.07.2016.

TPS„Tylko i Wyłącznie” to drugi, legalny, solowy album radomskiego artysty, którego zeszłoroczna, debiutancka płyta „Wielokrotnie karany” została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy w całym kraju i trafiła dość wysoko na listę sprzedaży Olis. Tym razem raper zdecydował się na zrealizowanie projektu z jednym producentem, z którym z resztą działał już często przy różnych okazjach na przestrzeni wielu lat.

Od początku do końca produkcją „Tylko i Wyłącznie” zajął się Tytuz, co na pewno miało duży wpływ na spójność całej płyty. Cały album zachowuje swój mocny, uliczny charakter, do którego TPS zdążył już przyzwyczaić, jednak na najnowszym albumie można wyraźnie usłyszeć rozwój artysty pod względem lirycznym i technicznym. Na projekcie radomskiego rapera usłyszeć będziemy mogli wielu gości z całej Polski, a nawet kilku z zagranicy (m.in. ZDR, Lukasyno, Nizioł, Sobota, Bonus, Rest, Dudek, Banda Unikat, Jav, DJ Gondek), oraz niesamowicie utalentowaną wokalistkę Igę.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments