Zblenduj Bejfa i zgarnij nagrody o wartości 300 zł!

0

Nagrody o łącznej wartości 300 zł, promocja w social mediach i szansa, by zaistnieć na MaxFloRecTV – to wszystko czeka na autora najlepszego blendu z wykorzystaniem twórczości Bejfa. Konkurs ruszył na MaxFlo.pl. Na zgłoszenia do 9.08 czekają: Rahim, ekipa MaxFlo i sam Bejf.

„Wydawnictwo zawiera 13 premierowych utworów odsłaniających fragmenty świata artysty” – czytamy o „Synekurze” Bejfa na www.MaxFloSklep.pl. Teraz artysta zaprasza innych do modyfikacji opisu tego świata. W tym celu na www.MaxFlo.pl udostępnił w wersji a cappella dwa single ze swojego debiutanckiego albumu – „No Rush” z Udoo, a także „Zawód człowiek”.

Forma pracy konkursowej jest dowolna. Miksować można na wszystkie sposoby. Najważniejsze, by wykorzystać co najmniej 1 zwrotkę Bejfa. Można ją jednak łączyć z dowolnymi zwrotkami innych artystów (z wokalami męskimi i żeńskimi), z utworami w różnych językach i z różnych gatunków muzycznych. Instrumentale podłożone pod wokal to również kwestia dowolna.

Gotowy blend należy wysłać mailem na konkurs@maxflo.pl w nieprzekraczalnym terminie do 9.08 włącznie. W treści maila trzeba podać imię, nazwisko, datę urodzenia i zostawić do siebie kontakt. Nie zapomnijcie też o samym blendzie. Można go wysłać w formie linku do WeTransfera, Dropboxa lub innego serwera albo po prostu jako MP3 w formie załącznika do maila.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz a cappelle do pobrania znajdziecie na stronie http://maxflo.pl/Zblenduj-Bejfa.html

Wyniki konkursu poznamy do 16.08.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments