Białas ft. Bedoes „Patrzcie idzie frajer” – teledysk

0

Po błyskawicznym wyprzedaniu 2000 limitowanych pakietów albumu „H8ME Quadrologia”, Białas prezentuje kolejny klip promujący „H8M4”.

W numerze „Patrzcie idzie frajer” gościnnie udzielił się reprezentant SB Maffija Label, Bedoes. Bit wyprodukował Got Barss. Video to dzieło ekipy Marathon Brothers. Teledysk powstał dzięki wsparciu marek Diamante Wear, SB Stuff oraz sklepu UrbanCity.

Na www.sbstuff.pl cały czas dostępny jest preorder albumu „H8M4” w wersji 1CD. W przyszłym tygodniu na stanie pojawi się tam także kilkadziesiąt nieopłaconych edycji limitowanych (4CD), które zostaną dodane po zaksięgowaniu wszystkich wpłat na konto i anulowaniu nieopłaconych zamówień.

„H8M4” to kontynuacja serii dobrze znanej najwierniejszym fanom artysty. Białas na trzech pierwszych mixtape’ach szlifował umiejętności, które prezentuje w pełni na najnowszej płycie, powracając do agresywnego stylu, będącego jego wizytówką.

Album składa się z 12 premierowych nagrań. Premiera: 24.08.2016. Na płycie gościnnie pojawią się Solar, Bonson, Beteo, Bedoes, Zelo PTP oraz wokalistka ZUI. Za muzykę odpowiadają w głównej mierze Lanek oraz Got Barss. Jeden utwór został wyprodukowany przez Bob Aira.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments