BoKoTy: „KęKę przesłuchany w sprawie haraczu”. KęKę odpowiada

1

Ciąg dalszy konfliktu KęKę vs. TPS i Kotzi.

Kilka dni temu ukazała się nowa płyta TPS-a „Tylko i Wyłącznie”. W jednym z numerów, raper skierował kilka wersów w stronę KęKę, na które ten szybko odpowiedział.

Zobacz: TPS: „Sprzedał parę płyt i jebany chce się wozić”. Kękę odpowiada

Na zarzuty TPS-a, KęKę odpowiedział: – Jak się na lewo i prawo opowiada, że się od kogoś chce ściągać haracz, to się jest „kolegą”? czy nie kolegą. Bo się gubię w tych „zasadach”. Teraz głos zabrał Kotzi. Na fanpage’u BoKoTów pojawił się następujący wpis:

„Keke przesłuchany w sprawie haraczu. Znany raper nie zapomniał o koledze i sprzedał wszystko na Facebooku. Policja uważa sprawę za rozwojową bo wkoncu wyda płytę z konfiturami z całego kraju. Komenda miejska policji w Radomiu poszukuje bliskich kolegów rapera ale gdzieś raptem wszyscy wyjechali”.

Do wpisu został dołączony plakat, który znajdziecie na samym dole. Ponadto na swoim fanpage’u Kotzi zapowiedział, że wyda osobne oświadczenie: – Wiem, że czekacie na moje „oświadczenie”. Długo by pisać. Ale zbieram się. Kurwa mać. Będzie. Radomiu mój ukochany. Polsko kochana moja. Mój świecie. – napisał raper.

Do całej sytuacji przed momentem odniósł się KęKę. Na swoim fanpage’u wydał obszerne oświadczenie, które przeczytacie poniżej (pisownia oryginalna):

Trochę to słabe.

Wrzucać zdjęcie plakatu z imprezy. Pisać jakieś wymyślone historię o policji. Przeinaczać. Robić ze mnie Bóg wie kogo. Wymyślać i przekręcać fakty.

Swoją drogą na tej imprezie „Przesłuchaniu”. Bokoty w składzie Boro i Kotzi byli przecież ze mną.Jak na paru innych koncertach na które wziąłem chłopaków ze sobą.

Z Kotzim , pod koniec grania z moją pierwszą płytą wspólnie ustaliliśmy że Paweł skupia się na Bokotach i swoich osobistych rzeczach. Nie było żadnych kłótni czy niedomówień. Nie rozumiem całej tej sytuacji. Nie wiem skąd wynika i skąd tyle jadu. Każdy miał do mnie numer telefonu.

Wojtek jakoś koło wakacji 2014 roku zadzwonił do mnie czy nie zagrałbym koncertu tam gdzie jest. Odpowiedziałem, że nie ma problemu, miał jednak dowiedzieć się jak to trzeba załatwić od strony formalnej i dać znać. Nie dał.
W kwietniu 2015 roku Wojtkowi zaproponowałem pomoc w koncertach po wydaniu jego płyty. Rzuciłem też pomysł wspólnego kawałka. Miał się odezwać i „jakby co skorzystać”. Nie skorzystał.

Co do „odbicia z towarzystwa”. Jestem w Radomiu 4 dni w tyg. Reszta w trasie. W ciagu tych 4 dni, muszę znależć czas na: terapię, mityngi, dwóch synów, rap, plus to wszystko co kazdy z nas musi robić w tzw „normalnym zyciu”. Doba jest krótka, a życie jest jedno. Dochodzi do tego coś czego praktycznie nikt nie rozumie,a przed czym mnie ostrzegali znajomi którzy tez trzeźwieją. Mianowicie całkowite niezrozumienie czym jest choroba alkoholowa.

Ja nie mogę iśc na piwko. Nawet jakby piwko pili koledzy nie ja. Omijam wszelkie miejsca które dla mojej abstynencji są zagrożeniem. Rozmowa z kimś pijanym sprawia, że albo chodzę później jak zakręcony przez jakiś czas, albo zaczyna mi sie coś śnić, albo staje się nieznośny dla najbliższych.To samo tyczy się innych używek. Nawet kurwa głupiego TotoLottka nie mogę wysłać, choć nie jestem hazardzistą, ale to też wyzwalacz.
Nie przebywam w takich miejscach jeśli to nie jest koniecznie, ani w takich towarzystwach. I to jest po 1,5 roku niepicia! Wcześniej było jeszcze gorzej. Niektórzy trzeźwiejący alkoholicy podchodzą do tego inaczej, ja do trzeźwienia podchodzę jak kiedyś do picia. „Albo grubo albo wcale”

Zawsze jednak z chęcią skoczyłbym na kawę czy zwyczajnie pogadać, jeśli czas na to pozwoli. Część z moich znajomych to zrozumiała, część niestety nie.
Ani przez chwile nie czuję się lepszy czy ważniejszy. Ciężko pracuję na to co mam. I nie mówie nawet o samym rapie, choć jest to duża część mojego życia. Mówię o relacjach z bliskimi, o poprawie siebie samego, byciu rzetelnym, konkretnym, oddanym rodzinie i obowiązkom.
Trochę popadłem w pracoholizm i przez to inne sfery życia zeszły na dalszy plan, ale nigdy nie było to wymierzone w kogokolwiek.A jeżeli juz ktoś na tym cierpi to w pierwszej kolejności moja najbliższa rodzina, dla której też nie mam czasu.
Jak komuś zależy na kolegowaniu się ze mną to wystarczyło zadzwonić.

Teraz tak jeszcze słowo moich ogólnych przemyśleń do samego siebie. Każdy kto mnie słucha od jakiegoś czasu, widzi jak zmieniłem się ja i moja twórczość. Dla jednych to postęp i rozwój, dla drugich to jakieś odbicie od czegoś. Może ja osobiście nie jestem w stanie spojrzeć na siebie z boku i tego ocenić. Ale nawet przez chwilę, przez ten cały okres, odkąd „wziąłem się za siebie” nie miałem wątpliwości, że obrałem słuszną drogę, nawet jeśli ktoś ma się ode mnie przez to odwrócić. Postanowiłem całkowicie oddać się rodzinie i jej przyszłości i stoję za tym tak twardo jak tylko potrafię.Nie będę wdawał się w żadne chamskie pyskówki, ani docinki. Jestem ojcem nastoletniego chłopaka i to co i jak robię ma duże znaczenie. Późno to zrozumiałem, ale lepiej późno niż wcale.

Szkoda, że to tak wszystko się w brzydki sposób kończy. Tyle w temacie. Nie mam zamiaru ani w to brnąć, ani dać się wmanewrować w żadną niepotrzebną historię. – napisał raper.

przesłuchanie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kamikaze
kamikaze
7 lat temu

dobrze Kękę!