Bonus RPK „Losu Kowal” – info o płycie, data premiery, goście, okładka

0

Pierwsza legalna płyta Bonusa ukaże się 16 września z pomocą Step Dystrybucji.

Prace nad płytą „Losu Kowal” trwały 3 lata (2013 – 2016). Album będzie zawierał 19 numerów. – Na ten moment finalizujemy projekt u DJ-a Deszczu Strugi i czekamy na master. Okładka też już jest w trakcie przygotowań i co najważniejsze dla mnie i dla Was – PREMIERA CD ustawiona jest na 16.09.2016r. !!! Tym razem będzie to legalny debiut za pomocą STEP DYSTRYBUCJI !!! Preorder ruszy jakieś 2-3 tyg. przed premierą !!! Płyta będzie dostępna na naszej stronie WWW.CSRPK.PL oraz w empikach w całej Polsce !!! Na kanale CiemnaStrefa jest do odsłuchu 8 singli, w tym 3 teledyski !!! Łącznie kawałków na płycie będzie 19 (same wyselekcjonowane kozaki), także 11 świeżynek tylko czeka na swój debiut pomijając skity !!! 🙂 Niebawem biorę się za kręcenie kolejnych klipów i przygotowywanie PROMOMIXU, który będzie zwiastował moje nowe solo !!! Czekajcie, bo na prawdę warto! – poinformował Bonus RPK.

Gościnnie na debiutanckim albumie pojawili się: Szymon TUR, Jano PW, Cinek RYTUAŁ, Arczi Szajka UT, ATR MF, Lukasyno, Sokół, HDS, Rogal DDL, Nizioł $zajka Syndykat, TPS, Semf LS, Ero JWP, Kafar, Arturo JSP, BRZ, Paluch, Parzel, Hinol, Karat NM, Łapa TWM, Małach & Rufuz. Bity wyprodukowali: Wowo, Mate NWS, Ryba RB, Wrotas.

Reprezentant Ciemnej Strefy odpowiedział także na pytanie zadane przez fana, czy pojawi się kiedyś płyta RPK w pełnym składzie. – Nie ma już składu RPK.. Jestem tylko ja solo RPK – odpowiedział Bonus. BGU poinformował także, że nie będzie nowych numerów z Dudkiem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments