Dixon37 i District AREA rekrutują

0

Prace District AREA i Dixon37 nad nową płytą warszawskiego składu nabierają tempa! Nie wiemy jeszcze na jakim konkretnie etapie prac są raperzy, ale news o rekrutacji słuchaczy Dixon37 do nowej serii filmów spod szyldu #CMS oznacza, że do premiery zbliżamy się wielkimi krokami.

Wczoraj wystartowała rekrutacja do nowej serii #CMS, czyli filmów z opiniami słuchaczy na temat singli z nowej płyty. Tym razem warszawska wytwórnia rekrutuje aż 20 osób, które w zamian za swoje opinie otrzyma za darmo pakiet preorderowy #KzK w dniu premiery. Wybrane osoby zostaną zaproszone w dniu 22 sierpnia do studia M.L. FILMZ, z którym District AREA blisko współpracuje. Każda z osób będzie miała godzinę na odsłuch singli z nowej płyty.

Do nowych odcinków #CMS możesz zgłosić się na stronie http://www.pokazcharakter.pl/cmskzk. Akcja wspierana jest przez SmokeStory Group oraz ILLEGAL.

„Seria #CMS jest już niektórym znana z czasów promocji płyty „Notabene” Polskiej Wersji. Wtedy jednak uczyliśmy się dopiero tworzyć ów nowy format na polskiej scenie. Specjalnie dla Dixon37 odpowiednio go zmodyfikowaliśmy, co na pewno podniesie jego jakość, lepiej wpłynie na promocję nowych singli oraz da słuchaczom wgląd w twórczość raperów Dixon37 na nowym poziomie. Do dzisiaj poprzednia seria #CMS osiągnęła na samym YT już ponad 300 tysięcy wyświetleń i miała ogromny wpływ zarówno na wyświetlenia klipów jak i sprzedaż płyt. Liczymy, że dzięki pewnym zmianom popularność kolejnych odcinków #CMS będzie jeszcze większa, a na bieżąco modyfikowany format na stałe zagości na polskiej scenie, także w działaniach innych wytwórni, które zapewne nie będą chciały pozostać w tyle.” – mówi Maciej Dziedzic z District AREA.

Poniżej możecie zapoznać się z poprzednimi odcinkami #CMS:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments